Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik voltatok már egyszerre két pasival! Hogy történt a dolog? Élveztétek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Többször vettünk be a párommal srácokat (hosszú lenne az összes alkalom történéseit leírni). Általában teljesen spontán (buli, fesztivál, haverok átjöttel stb.). Mindegyik alkalommal elélveztem.
2022. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Voltam. Annyiban jó volt, hogy 4 kéz kényeztetett és teljes figyelmet kaptam ami jól esett az egomnak. De közbe meg fusztráló volt a mohósaguk és, hogy mindent egyeszerre akartak. 22 voltam akkor most 24
2022. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Voltam már így. Párcserét csináltunk egy ismerős párral
2022. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Volt már így. Párom haverját vettük be párszor
2022. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer volt egy hármasunk egy biszexuális ismerőssel, amit nagyon élveztünk, máskor pedig volt egy párcserénk két barátunkkal, bár ez inkább átment négyesbe.
2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Pasim barátja nálunk aludt egy buli után. Felértunk hozzánk, még dumalgattunk, kajáltunk alvás előtt. Aztán én elindultam zuhanyozni, párom barátja meg viccből megkérdezte jöhet e ő is. Mondtam persze :) Gyakorlatilag párommal össze néztünk csak és onnan már alakult. Zuhanyoztunk együtt hárman. Simogatás, csókolózás, aztán szex hármasban a nappaliban. Imádtam minden percét. Együtt aludtunk, aztán ébredés után újra szex hármasban. Most csak úgy voltunk együtt, hogy felváltva voltak a puncimba, közben a másik srácot szájjal kényeztettem. De megbeszéltük, hogy ha jön fel megint hozzánk Pestre, akkor szeretnénk úgy is, hogy egyszerre legyenek bennem, punciba, popsiba. Csak arra szeretnék előtte készülni popsi ügyileg ☺️


21L,27F,28F vagyunk

2022. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
En 3 pasival voltam nem 2vel de elveztem igen
2022. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam
2022. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!