Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek hány lájkotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek hány lájkotok és matchetek jön össze Tinderen egy hét alatt miután regisztráltatok?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem lájkokból most van 8, matchekből meg 3, pedig nem vészes a külsőm.
2022. jan. 18. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez bőven sok nekem egy metchem volt egy hónap alatt.
2022. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém sem vészes, sőt akivel találkoztam el volt ájulva, hogy élőben mennyivel jobb vagyok. Mástól meg még jobban. 😀 de tinderen kb 0.
2022. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A lányoknak sokkal több match van mert mi faszik addig nyomjuk a szíveket ameddig el nem fogy a többi meg alakul
2022. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb naponta 6 like
2022. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 5:1 arányban srácokkal van tele az app, így férfiként kevesebb kedvelést kapsz
2022. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
10/4-es külsővel heti 1 meccs. Ugyanennyi like, hisz mindenkit jobbra húzok. Viszont 1 év alatt nem volt egy normális beszélgetésem se, hisz nem ír vissza kb senki.
2022. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En viszonylag sikeres vagyok a lanyoknal, magabiztossag, eros egzisztencia es jovokep, kulsore atlagon feluli valamennyivel. Tinder egyaltalan nem hozza a matcheket. Szoval ne ez alapjan iteld magad.
2022. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is észrevettem, hogy élőben sokkal jobban bejövök a csajoknak azért, mint ezeken az oldalon.
2022. jan. 18. 10:04
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Mivel 85% ferfi, ezert az atlagos lany 8x akkora figyelmet kap mint ami normalis lenne, ezert hamar eltelik, es az aranyok meginkabb felborulnak. Ahogy egyre kevesebb lany valaszol ugy irogat mindenki egyre ketsegbeesettebben. Egy atlag csajnak az egesz egy hatalmas kamu egoboost, az atlag fiunak pedig egy teljes padlót fogás.
2022. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jól írják a többiek. Több a férfi/srác. Illetve mi jobban húzkodunk jobbra. Én nekem első napokban is lett match. De volt h (mivel csak lájkoltam profilképet, a többit meg megse néztem) husis volt a csaj, bontottam is. Nekek az nem jön be. Meg még sorolhatnám. Szal én is csak fullos csajokat lájkolok. És ahogy én is a hibákat keresem, így a csajok is bennünk. Szal eddig 3 hét alatt egy lány volt aki megfelet volna és matcheltünk. De ott meg nem írtam neki mert dolgok volt azt Ő bontott.


Sztem is szar amúgy. Mert egyből a külső alapján itél mindenki (én is), pedig lehet tök sok közös témám lenne egy szamomra kevésbé fullos csajjal.

Csak h az én igenyeimet is írjam: nem lehet husis, vörös legyen, ne legyem szemüvege, 20-25 éves. Ne legyen gyereke, ne is akarjon, minimum érettsegije legyen, ne dohányozzon. Hirtelen ennyi. És akkor még az érdeklődési kőrt le se írtam.


Na ez lenne az ideál. Egy ilyen szaron meg az ideált kergeti az ember.


A valóságban meg egy vörös bnőm volt + egy aki kedvemért festette át vörösre... Leghosszabb kapcsolatom szemüveges csajjal volt. Stb. Szóval élőben ha megvan a szimpátia enged az ember. De így online mindenki az ideálját kergeti. A lányok is. Tehát ezért ne várj sok lájkotm


Sztem

2022. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!