Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy gyönyörű szép nőnek nem borotvált a puncija? Vagyis szép arca, jó alakja van és nagyon vonzó.

Figyelt kérdés
Akár alapból mit gondoltok erről (kép, videó a neten)? Akár ha randizgatsz egy szép nővel, megszereted, majd mikor oda kerül a sor megtudod, hogy természetes odalent. Kérnéd idővel hogy szedje le? Ha nem akarná, akkor kiábrándúlnál, vagy a szerelem miatt, teljesen elfogadnád?

2022. jan. 15. 06:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem kérném, úgy hordja ahogyan neki kényelmes, de mélyebben nem fogok belemenni mert megkapom hogy perverz, meg igénytelen vagyok.
2022. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem tetszik a punciszőr. A Playboy gyűjteményemben is a 90 es évek eleje a kedvencem: gyönyörű nők dús punciszőrrel ! ;)


Néha borotvàltan kérem, de most évek óta szőrös az asszony


34 F

2022. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
En kérném, engem kiabrandit a szőrös.
2022. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem szőrösen is, meg csupaszon is. Ha nem szedné le soha, akkor kicsit hiányérzetem lenne, mert szeretném úgy is látni, de ez miatt nem szakítanék.
2022. jan. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Eddig senkit nem zavart ...... sőtt
2022. jan. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Örülnék neki! Nem vagyok szőrfétises,de már uncsi,hogy mindenkinek,mindene csupasz. Kicsit tetszik a természetes állapot,nem csak ott,akár más testrészen is.
2022. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

AZ a véleményem hogy te is a média után kullogsz.

Ott nyomják évek óta hogy csak a kopasz nők a jók, a szépek és egészségesek meg igényesek.

Agy mosott vagy és az is aki ennyire bedől ezeknek .

Ez nem kérdés hogy legalább annyi embernek tetszik ez is mint a kopasz.

2022. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen hidegen hagy ha szőrös vagy sem. Talán még jobb is ha nem csupasz teljesen. Így legalább olyan érzés mintha egy valóban érett nő engedne magába.
2022. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem kérném, hogy borotválja le. Gondolom azért hagyta szőrösen, mert így kényelmes neki.
2022. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Megkérném hogy borotválja
2022. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!