Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú többsége miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú többsége miért ennyire bátortalan ha kezdeményezni kéne?

Figyelt kérdés
Hiába tetszem neki, nem mert kezdeményezni. Sok barátnőm is panaszkodik erre.
2022. jan. 13. 06:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%

"Majd pár 100 év alatt talán kialakul itt is egy működő rend."


A társadalom működik. Aki meg akarja találni a társát, az megtalálja. Ha sokaknak nem kellesz, akkor lemaradtál a gyors változások mögött és nem vagy vonzó a másik nem számára. Ezt fel lehet róni neki, de csakis téged minősít. Alkalmazkodj, legyél olyan amilyet akarnak. Ha nem akarsz olyan lenni, fogadd el, hogy abban amilyen vagy nem lesz partnered és társad. Ennyike.

2022. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
70%

#19

valószínűleg félreértetted, amit írtam. nem szidtam a nőket, csodálatos teremtmények. annyit írtam, hogy nem magyarországon belül érdemes a témát túlzottan erőltetni :)

arról a tanulmányról még nem hallottam, hogy automatikusan losernek tekinthető az, a férfi, akinek nem fétisei a gyakoris mariskák, akik habzó szájjal magyarázzák minden férfinak, hogy miért szarok.

odamegy? bunkó paraszt

nem megy oda? gyámoltalan kisfiú

odamegy, és elmondja, hogy ismerkedni akar? mégis mit képzel?

odamegy, de csak kedvesen kérdez valamit? nem vagy tudakozó

nem megy oda, de csak néz? na az ijesztő

nem megy oda, és nem is néz? nyilván nincs szeme a minőséghez. ez a legjobb


neked is tudom javasolni, hogy tekinteted fókuszpontját picit told át az alföld dudvás tengelyéről másmerre, mert érdemes :)


ismételgeted, hogy alkalmazkodni kell. mégis minek? hadd csinálja már az ember azt, ami jólesik neki, anélkül, hogy egy naribőrös tindergrófnő elmagyarázná, hogy miért finomabb a paprikás krumpli, mint a ribeye

2022. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
95%
Harcos habzószájó Gyakoris Benőke kiosztotta Gyakoris Mariskát. Ez kurrvajó... 😂😂😂😂
2022. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
51%

"Ha sokaknak nem kellesz, akkor"

HA a férfiak ÉS a nők 90%-a IS azt mondja, hogy nehezebb párt találni, mint régebben, akkor azért ott lehet valami.

Természetesen semminek nem kötelező működnie.

Ha nem működik jól, majd lesz helyette valami más, vagy megelégszünk a rossz működéssel.

Esetleg rámondhatod, hogy az a jó, mindig is jó volt, és nem is lehet jobb.

Ez van.

2022. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Mert nem is tetszel neki :)
2022. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
66%

Hozzám ritkán jöttek úgy oda, hogy tényleg előtte semmit nem beszéltünk, de soha nem voltam bunko. Egy alkalommal a buszról leszállva egy szintén addig utazó srác jött oda, hogy szimpatikus vagyok és van e kedvem majd meginni valamit.

Megköszöntem, el is mentünk kávézni, noha más nem lett belőle, megadom a kellő tiszteletet ha a másik is.

Az más amikor mondjuk a munkahelyemre betévedo ronda fogyatékos vevő akar nyomulni, az ilyeneket általában lerázom.

2022. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy a hozzád hasonló nők egyre ritkábbak.

Nem nevelik a lányokat (erre se), ezért aztán sokszor olyan undorítóan, szinte seprűvel zavarják el az érdeklődőket, hogy egy normális embernek még az élettől is elmegy a kedve.

Figyeld meg, hogy ezt az írást is le fogják pontozni: mert, csak.

Mert tudják, hogy így van, de nem tetszik nekik, hogy megírjuk.

2022. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
72%

Mert nincs értelme küzdeni a nő kegyeiert, ha általában egy fanyar tekintet vagy pár szavas tomondat a reakció. Olyan egoista a legtobb, hogy megszarsz.


34F

2022. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
13%
Küzdeni??? Az tőletek nagyon távol áll. Sima beszélgetés is nehezen megy, ha nem a neten vagytok!
2022. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
3%
#29: anyád. Én bármikor, bármiről el tudok beszélgetni dolgokról nőkkel. Más kérdés, hogy sokatok olyan agyi szinten van, hogy olyan mélységeikig már nem tudok leereszkedni. 😃
2022. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!