Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs kedvem a szexhez, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem a szexhez, csak mielőtt megjön?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi okozza, de nekem teljesen és bőcen elég, ha az előtt fekszünk le a barátommal, mielőtt megjön. Előtte 1-2 nappal nagyon kívánom, néha menstruáció alatt is, bár akkor nem csinálunk semmit, de a többi napon nem, totál kibirom nélküle, de nem hiszem, hogy 22 évesen ez normális. Bármi tapasztalat ezügyben? Privátot nem kérek
2022. jan. 9. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele én is,alapból nem érdekel a dolog,de amikor megvan akkor kancás vagyok mint állat.
2022. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valami hormonális borulás lehet. Én elmennék kíváncsiságból megnézetni a nemi hormon szinteket. Hátha ott látszik valami fura

(nekem amikor kb soha nem kívántam a szexet, akkor utólag kiderült, hogy a hormon szintjeimmel voltak gondok. Most mióta az rendbejött, kb éjjel nappal mindenhol mindenhogy csinálnám:D)

2022. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami lelki gondod van. Lehet, hogy a hormonszintjeid nincsenek rendben. Sajnos a nem elegendő alvás vagy az elhízás is okozhat ilyent. Leggyakoribb ok mégis a fogamzásgátló. Legritkábbak egyike nyilván a doppingszer használat.


Az sem kizárt, h a barátod nem elég jó (az ágyban, vagy érzelmileg nem vagytok elég közel. Esetleg nem tartod elég kívánatosnak, a kapcsolatotok még inkább intellektuális kötelék)

2022. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy menstruáció előtt jobban kívánod, ez valóban a hormonok miatt van. De hogy egyébként egyáltalán nem, az már kevésbé oké.
2022. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy menses alatt/előtt/után kívánod semmi baj nincs vele - egyénfüggő kinek milyen ilyenkor a libidója (van akinek 0, másnak meg kilő mint a rakéta - mindkettő természetes). Az hogy csak feküdni szeretnél és nem csinálni "semmit"... a szexualitáshoz kapcsolódó mentális blokkokra, gátlásokra is utalhat a tudat alattidban.
2022. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!