Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lakásos prostik gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakásos prostik gyakran találkoznak 23 cm körüli hosszú és vastag pénisszel, vagy ez olyan ritka hogy még akkor sem gyakori jelenség, ha az ember napi 3-4 idegennel szexel?

Figyelt kérdés

Magyarán arra lennék kiváncsi, hogyha egy fiúnak azért nem jön össze a szex, azért marad szűz, mert az a lány/nő akivel alakul valami, amikor meglátja a méretét megijed és elutasítja (és amúgy meg nem annyira vonzó, hogy napi szinten eljusson idáig különböző lányokkal), akkor Őt egy prosti is el fogja utasítani vagy nekik ez a méret is oké?


Illetve eleve hogy állnának egy 21 éves szűzhöz?



2022. jan. 9. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Pontosítva és egészen konkrétan az a helyzet, hogy neked 21 évesen (és szűzen) hatalmas péniszed van, és azért vennél igénybe egy prosti-szolgáltatást, mert ő majd esetleg bevállalja a gigászi méretű szerszámodat, amitől mások megijedtek?
2022. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nagyon ritka, hogy egy férfi azért nem talál magának szexpartnert, mert túl nagy a farka.
2022. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1.


Igen.

Ez lenne a helyzet…


Meg eleve nehezen ismerkedem.


Nagyon sok munkám volt 3 lányban, hogy összejöjjünk, aztán a méretem miatt nem akartak szexelni.


Pedig az egyik az kicsit ribi is volt és nagyon gyakran váltogatta a barátait…

Ő volt a legutóbbi “barátnőm”, először azért nyitottam felé, mert azt gondoltam hogy majd vele biztos összejön.

Aztán sikerült beleszeretnem, csak nyalásig jutottunk el, de amikor meglátta a péniszemet, akkor mondta hogy inkább máskor folytassuk…

Utána meg online szakított velem, írásban. :/

2022. jan. 9. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Aggodalomra semmi ok, simán lehet találni olyan prostit aki bármekkorát elvisel. Volt már hogy az én közepes méretem szinte elveszett a sokat látott szakmabeliben. Na neki pont a tied lenne jó. Amelyik abszolút nem bírja a nagyot az meg ki is szokta ezt írni hogy nem vállal pl. 18 felettit csak orálra vagy kézimunkára.
2022. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2.


Elsősorban azért nem találok, mert nem nézek ki valami jól és a pszichés állapotom sem tökéletes…


Aztán ha nagynehezen találok párt, az meg a méretem miatt nem akar velem együtt lenni.


Ha nagyon jól néznék ki és magabiztos lennék, akkor mindennap felszedhetnék valakit és a nagyszámok törvénye alapján biztos lenne valaki, akinek oké vagyok…


Csak az a baj, hogy a valóságban minden egyes rossz élmény után egyre nehezebb ismerkedni.

2022. jan. 9. 14:05
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
54%

Mivelh minden(!) Gyk-s prostihoz jàr...és tudvalevő, h itt mindenkinek 34centi...így a stat alapjàn baromi gyakran.



Leszàmítva, ha te, meg a többiek kamuznak.

2022. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen mindegy a hossz, legfejlebb (bizonyos pózokban) óvatosnak kell lenni.

Tehát megnyugtatlak, a lányok nem a farkad hossza miatt utasítottak el.

2022. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Akit én eddig kúrtam ő neki biztos bejönnél mert nem egyszer hangoztatta hogy neki nagy és vastag fasz kell
2022. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Bár ő nem egy türelmes tipus de lehet ekkora méret esetén az lenne
2022. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!