Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a Glory...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Glory Cafe bárról? Vagy tudtok ajánlani hasonló helyet?

Figyelt kérdés
Fiatal párként mennénk, kezdésnek csak nézelődni.
2022. jan. 8. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődni oké, de másra nem hiszem, hpgy lesz gusztusotok. Nézni is csak az esti gangbanget tudjátok majd, más nem nagyon lesz.

Olcsó az igaz, egy látogatást megér, de ha ilyesmire vagytok nyitottak, inkább menjetek swinger klubba. Abból is a Tiktak nevű klubot ajánlanám. Szombaton vannak a legtöbben.

N

2022. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást, megnéztem viszont itt van dress code, kicsit merész lenne elsőnek :)
2022. jan. 8. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Senki nem foglalkozik a dresscode-dal:) abban mentek amiben akartok. Mármint pl felvehetsz egy szexi szatén köntöst is. A párod meg nem hiszem, hogy problémátna az alsónadràgon, de ha igen, felvehet egy pólót. Meg lehet oldani, hogy ne utcaibsn legyetek, de azért ne is látszódjon minden
2022. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
99 százalékban igénytelen buzernyákok vannak, ha erre vágytok, menjetek nyugodtan
2022. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na hát arra biztos, hogy nem vagyunk kíváncsiak
2022. jan. 8. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Az igénytelenség igaz, de azért nem melegek vannak. Lehet van 1-2, de hetero hely alapvetően.

De az igényesség miatt ajánlottam inkább a swingert

#1

2022. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Gloryban tényleg nincs dress kód, szimpla utcai ruhában mehetsz. A közönség kb. mint egy szexmoziban, fogalmazzunk úgy a többsége az egyszeri emberekből kerül ki. A vendégek 15-20%-a biszex v. meleg, de nem kimondott melegbár (nem is akarják azzá tenni).

Kevésbé a párcsere, inkább a gangbangek terepe, ha nem zavar az adott színvonalú közönség.

Ha párcserét kerestek, vagy szofisztikáltabb embereket akkor swinger. Ha csak nézelődni akartok, kicsit belekóstolni, másokkal társalogni akkor foryou elsőre. Dresskód... igen van, de kb. mintha strandon lennél, pillanatok alatt hozzászoksz (más is lengén van öltözve). Meg egyébként is állig felöltözve hogy szeretnétek úgymond kötetlen-laza kapcsolatot létesíteni másokkal? :)

2022. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Feleségem zárkózott kicsit, dolgozunk, hogy kinyíljon szexuálisan. Egyre jobban van benne a dolgokban és hát ez lenne a következő lépés, de kizárólag csak nézelődni, nem akarom, hogy sok legyen neki. Szóval csak bemennénk, iszogatnánk, beszélgetnénk és nézelődnénk :) Külsőjével se elégedett, kicsit most duci, nem akarom, hogy rosszul érezze magát a vékony lányok között :D
2022. jan. 8. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 hát ööö... bár imádom a többeseket, swignereket, de ha zárkózott kicsit akkor nem biztos annyira jó ötlet hasonló helyre lemenni, de ti tudjátok. Akkor menjetek ha a feleséged is kimondottan (előre kijelentve) benne van abban, hogy meg szeretné nézni, látni akarja hogy működnek az ilyen helyek és nem zavarja, hogy tőle akár két méterre dugnak / oráloznak idegenek.
2022. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

#8: Na ez rohadtul nem hangzik jól. Mi akik voltunk már többször ilyen helyeken, szerintem láttunk elég párt, akik nem felkészülten jöttek. Főleg nőket, akiket a férjük unszolt bele.

Nagyon nem ajánlom azt, hogy így menjetek az alapján, amit leírtál. A gloryt meg főleg nem, mert attól a helytől csak elundorodik egy életre. Nő vagyok, tudom. Mint említettem: Tiktak swinger klub. MAJD. És elsőre akkor max nézelődés, iszogatás és beszélgetés. Nem promóció, de ha jót akarsz inkább a legkultúráltabb helyen kezdesz. Amúgy sehol sem csak 50kilós topmodellek szaladgálnak. Fel fog tudni engedni, mert lesznek idősebbek is és ducibbak is, akiken látszik majd, hogy önfeledten szórakoznak, nem feszengve. És semmilyen negatívum nem éri őket.

De annyi érzelmi intelligencia és empátia legyen benned, hogy felismerd, hogyha a párod esetleg csak amiatt mond igent erre a programra, mert meg akar neked felelni/nem mer nemet mondani/túl sokat nyagattad vele stb. Mielőtt sírva mentek majd haza és traumatizálod (nem egyszer láttam már ilyet).

#1

2022. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!