Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet a néha feltörő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a néha feltörő iszonyatos vonzalmat legyőzni?

Figyelt kérdés

Néha nem tudok már másra gondolni, csak arra, hogy szeretkezek vele.

A probléma a következő. Férjnél vagyok, lapos a szex része, de nem hagyom7el csak emiatt,mert szeretem.

Van a munkahelyemen egy férfi akit látásból ismerek csak. De már az elejétől kezdve (kb egy éve vagyok ott) érzem ezt a hatalmas szexuális vágyat iránta. Ő teljesen más mint én, ez úgy is lejön, hogy nem ismerem. Kommunikatív, mindenkivel tud 1-2 szót váltani(csak velem nem), én viszont elég zárkózott vagyok, elvagyok magamban.

Azt észre vettem, hogy külsőre tetszem neki, mindig is úgy nézett rám. Nem tudom, hogy ő is érez e ilyesmit irántam, vagy hogy vajon rajtam észre veszi, hogy ennyire nagyon kívánom. Nem teszek semmit amiből mondjuk észre vehetné, rá nézni is alig tudok /merek. Néha ha a tekintetünk össze akad miközben csak köszönünk egymásnak teljesen "elégek",gyorsan el is nézek, nem merek sokáig a szemébe nézni. 1 év alatt 1 - 2 mondatot váltottunk csak köszönésen kívül.



Annyira borzalmas és szánalmas ez az egész,néha saját magától is undorodom emiatt. És nem tudom, hogy győzhetném le ezt a vágyat iránta.


2022. jan. 7. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Legegyszerübb nem az lenne ha lefeküdnél vele és nem gyötörne annyira a vágy!
2022. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Barátnőm is ilyen lesz.

Feküdj le vele és kész.

2022. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem én vagyok az a férfi, csak azt tudom mondani, hogy ne tedd.
2022. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az lenne a legegyszerűbb persze, de utána tuti meg is bánnám rögtön.

Nem hiszem, hogy megbízható lenne az illető, lévén, hogy nagydumás, és roma származású. Na meg nem is biztos, hogy ő is benne lenne (nem. tudom van e vkije)

2022. jan. 7. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de ha egy ilyen nagydumás puncimágnes romacsávó ennyire meg tud borítani, akkor lehet, hogy te még nem állsz igazán készen a házasságra...
2022. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem haragszom meg 5ös. Tudom, hogy gáz, magamtól is hányok. Nem is néztem sosem más férfira a páromon kívül úgy férfiként (persze egészséges kereteken belül igen, de az más). Csak ezzel a személlyel történt ez meg, hogy így vonz. Nem is értem, hogy miért, és hogyan történt.
2022. jan. 7. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Valaminek a túlzott jelenléte, vagy valaminek a túlzott hiánya van jelen a kapcsolatodban. Ez vezetett téged idáig.
2022. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a csábítókra. Masztizz vagy olvass Szürke 50 árnyalatát.
2022. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Dugj vagy verd ki
2022. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
őszintén sajnálom a férjed.
2022. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!