Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha több heteró pasinak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több heteró pasinak is tetszik, hogy a barátnője anláozza őt felcsatolhatóssal, akkor miért hallani erről olyan keveset élőben, miért a neten olvasok róla, talán szégyenlik, vagy mi?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 11:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*análozza
2022. jan. 7. 11:55
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Mert nem igaz. Nem a hetero pasiknak tetszik, hanem a biszexeknek, csak sokszor maguknak sem vallják be hogy azok.

És a nők többségének sem tetszik.

2022. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

2

Vigyázz, mindjárt támadnak a megmondóemberek hogy ők mekkora heterók.

2022. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert az élet kicsit más mint a net. Amúgy szerintem meg, hont, hogy nagyon keveseknek jön ez be, ők is biszexek.
2022. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
#3: tudom, le is pontoznak, mert le mertem írni az igazat.
2022. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Addig amíg egy pasi egy nővel análozik addig a pasi hetero! A biszex ott kezdődik amikor egy másik pasival történik valami szexuális együttlét! Ha szerintetek az a pasi akit egy nő análisan izgat biszex, akkor ugyanaz a pasi is biszex kellene legyen szerintetek aki egy nőt analisan izgat, mert ugye a biszex pasit egymást izgatják análisan oda vissza!
2022. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6

Ti akik mindig ezzel álltok elő, akkor ezen a logika alapján ne is csókolózzon egy heteró férfi egy nővel, mert a férfiaknak is van szája.

2022. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

azért mert élőben nincsen ilyen

amelyik srác ilyet kér a csajától, azt azonnal dobják

csak azt nem értem, hogy egyes embereknek miért jó az, ha megrakják a púzóját

2022. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
#7 De igen! Pontosan erről beszélek! Csókolózzon egy hetero pasi nővel, sőt mi több análozzon is vagy csináljon bármit, amíg egy nő es egy pasi között bármi történik az addig hetero!
2022. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert, mint itt is láthatod, sokan azt hiszik, hogy anális szex homoszexualitást feltételez, ezért inkább titkolják. Sok nő is ezt gondolja, úgyhogy ha kitudódna, leírnák az illetőt.
2022. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!