Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak hol keresnek szeretőt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hol keresnek szeretőt? Nem szexkapcsolatra gondolok, ahol csak egyszer dugás aztán ennyi.

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 15:32
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Így van, nem egyszeri alkalomra gondolok.
2022. jan. 5. 16:42
 22/29 anonim ***** válasza:
Ami a horgomra akad ahol a horgomra akad.
2022. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én is a tartósabb dolognak vagyok híve. Szívesen csevegnék Önnel privátban.
2022. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ahonnan akkor is találnál ha nem lennél független. Internet, szórakozóhely, fesztivál, swinger, BDSM partik, bárhol. Ha tudsz kommunikálni, akad némi kisugárzásod, stílusod is akkor bárhol találsz csak nyitott szem és kezdeményezőkészség kell hozzá.

Nőként a neten lesz hadseregnyi jelentkező, csak győzd kiszűrni a jelentkezők dömpingjéből a normálisakat (<1%) a rengeteg recskahuszár, képkunyeráló, kamus ghostilgoló, klinikai szinten idióta közül. Elég sziszifuszi munka, bár kis rutinnal egész jó hatásfokkal tudod a kamusok nagy részét szűrni.

2022. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
39%

Férfi vagyok, szintén szeretőt keresek. Ha valaki ismerkedni szeretne, írjon privátot.


34/F

2022. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A neten próbálkozok goldengate,viszony,vagyaid.hu-n de kisebb nagyobb sikerrel! 48f
2022. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én barátság extrákkal kapcsolatot keresek. Itt is, de pont az a problémám mint neked. Vagy kamus a nő, vagy idióta. Rosszabb esetben nem is nő aki itt válaszol. Nem egyszerű úgy ráírni valakire, hogy egyáltalán válaszoljon, de máshol sem jobb a helyzet. 43f
2022. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Itt keresnek sokan.
2022. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Akár itt,ha találnék jelentkezőt...


40-50körüli teltebb hölgy személyében,s igen,nem csak egy alkalomra!!!


Ha valaki magára ismer,várnék priviket...


F

2022. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!