Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettem péniszgyűrűt gondoltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem péniszgyűrűt gondoltam kipróbálom. Mit gondoltok túl szűk? mi a jó méret?

Figyelt kérdés
Méret jónak tűnt így olvasottak alapján viszont... szorosnak tűnik.. 3db-os a csomag a legnagyobb 3,5 cm-es de szűknek tűnik a golyókhoz :/ mi a tapasztalat? Illetve mindegy mikor helyezed föl? ha már kemények a golyók, odasimulnak.. vagy mikor lazán vannak.

2022. jan. 4. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ne fém gyűrűvel kezdj mert ha az megszorul hát igen komplikált lesz leszedni. Ha több méret van benne akkor a legnagyobbal kezd el és folyamatosan tapasztald ki kell-e kisebb. A megfelelő méret: enyhén szorít mikor már teljes az erekció, max. néhány mm-t mélyed be, még ernyedt állapotban kell felvenni. Ami már kényelmetlenül szorít, szabályosan belemélyed, teljesen elzárja az aortát az nem jó.
2022. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En csak egy sima standard vibrálos szilikon gyurut vettem anno. Farok tovére kellett huzni és volt keresztbe rajta egy vibrálo henger ugye. Az is elég szoros volt, valami hasonlo átmero lehetett és simán kinyult a 4,5-5 centi farkamra. (soha nem mértem, nem tudom pontosan mennyi). Egy ideig jo, de hosszabb használat után kezdett már eléggé szorítani.

Szerintem kezdésne ne fémet, és ne herére is rakhatot vegyél, hanem simán csak farokra.

2022. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az az igazság.. gondoltam izgi.. de nem esik jól nekem.. úgy érzem kutyaszorítóban vagyok :D meg nekem alapból nincs nagy zacsim amiben himbálódzik
2022. jan. 4. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szilikon az jó a kisebb zacsira is
2022. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a zacsidra akarod tenni? akkor tedd rá amikor lóg
2022. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

feltettem 2-3 féleképpen sehogy se volt jó illetve kicsit kékült bepirosodott a herém... hát elég para.. néztem 1-2 videót ott semmi se történt az emberrel.

Nem ma kezdtem de rendesen megijedtem mint kisded aki felfedezi magát :D

sztem passz :/ lehet a szilikonost amit írtok még kipróbálom 1szer. köszi a válaszokat!!

2022. jan. 4. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

a 3,5 cm nem kicsi, elégnek kelene lennie

de ha kezd lilulni az nem jó

hát játszol is vele, max 5-10 percig hagyd rajta, és nehogy elaludj

2022. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!