Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék együtt lenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék együtt lenni egy lánnyal, de mostanában nem alakulnak jól a dolgok. Neten hol lehet normális lányt találni? Van ilyen oldal?

Figyelt kérdés

Prostik taszítanak, nem a pénz miatt, az nem lenne akadály, hanem inkább az a tudat hogy ki tudja hanyadik vagyok aznap. Nem találok már egy ideje barátnőt. Hiányzik egy nő közelsége már nagyon.

Lézetik olyan oldal a neten ahol viszonylag könnyen lehet partnert találni szexre? 24 vagyok, és viszonylag jó nézek ki.

Tinder, badoo nem jött be.


2022. jan. 4. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Hasonlóan vagyok mint te szóval engem is érdekelne 😀
2022. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
mivel pénz nem akadály, puncs.hu
2022. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
de válogatós vagy. Prosti nem kell, mert lehet előtte sokan farkalták, de olyan lány kell, aki simán rád ugrik, mert neked kangörcsöd van. Sima társkereső nem jön be és válogatsz is. Pedig a legnagyobb esély a Tinder vagy ha nem, akkor elmész személyesen ismerkedni. Ha minimálisan is tapasztalt vagy, akkor nem kellene akadályba ütköznöd
2022. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te most az adott csajra vágysz, vagy tökmindegy ki csak meg lehessen dugni? 😅

Van is ilyen oldal, meg nincs is. Olyan oldal nincs ahol a nők bárkivel rögtön dugnak. A könnyű "felfogású" nőkre többszörös a túljelentkezés, 1:200 lesz a nemek aránya (s nem a nők javára). A neten ugyanúgy meg kell dolgoznod az ügyért, mintha élőben próbálnál csajozni.

Tudsz csajozni? Akkor a neten is menni fog, csak sokkal szüttyőgősebb mint élőben. Ha élőben nem megy akkor a netről sem fog - mert úgyis eljön a pillanat amikor face to face állsz a randipartnered előtt és tökmindegy miről kokettáltál előtte vele akkor és ott kell lenyűgöznöd, elcsavarnod a fejét.

2022. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig Tinder, Badoo épp hogy pont ilyen celokra jol mukodnek. Lehet ott találni futo kalandot is, de komoly kapcsolatot is. 2 kapcsolatom is lett badoorol. Igaz egyik 2 a másik fél év után véget ért, de ez nem a badoo baja volt. Tok normális, helyes, inteligens és karierista nok voltak, csak egyszeruen annyi egyutt levés tuán az ember rájon, hogy a természetuk miatt egyszeruen nem passzolnak egymáshoz. Más csajokkal (nem ezekrol a feluletekrol ugyan így szakít az ember.

Csak simán kis turelem kell ezekhez az appokhoz. Es nem szabad betegesen beleélni magad. Akkor ugy lehet veluk bánni.

Ja ésha BPi vagy, az elény, vagy városi, vidéken azért joval kisebb a felhozatal.

Más online felulet nem nagyon van. Max a FB társkereso, ami sinte egy az egyben ugyan az, csak nem lila, meg rozsaszin, hanem kék :D

Ha elében nem jon be, badoo tinder kilove, akkor már csak valami fizetett sexpartner kereso marad.

2022. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha a pénz nem akadály, adnál kölcsön?
2022. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez önbecsapás szerű. Ha valakivel akarok valamit, akkor az említett oldalakon elhúzok mindenkit jobbra és a beszélgetés során elhívom, majd kialakítom, csak így működhet bármi. Ha nem félsz találkozni és az új helyzetektől, akkor nem értem a gondodat. Nekem például saját magam és az előző kapcsolatom miatt nehéz. Vágyom arra, hogy ne legyek egyedül, de egyszerűen tartok attól, el tudok-e köteleződni, mármint alkalminál sem ment, hogy függetleníteni tudjam magam. Nekem még kell az elhatározás, ha élőben sikerülne valakit felcsípni, az jobban menne. Szóval komolyan érdekelne, miért nem jöttek be az oldalak, mert rajtad áll vagy bukik. Egy goldengaten is ugyanez lenne a helyzet, csak a férfiak arány 4-5x.
2022. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!