Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha a fiú használ titeket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 23:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Valaki beszélgetni?
2022. jan. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem, gimis korom óta nem érdekelnek a fiúk.

Viszont ha egy Férfi használ, az persze.

2022. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem de figyeljen oda rám. Ha inkább romantikusabb hangulatban vagyok akkor inkább szeretkezzünk, máskor jöhetnek a dom dolgok
2022. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Vannak időszakaim amikor nagyon vágyom rá, hogy csak használjanak,akár egyszerre többen is. Csak dugjanak, szopassanak keményen, durván, finoman, erzekien, mindenhogy, minden testnyílásomat. Érezzem, hogy nagyon be vannak rám indulva, adnak át egymásnak, váltják egymást bennem. Több farkat egyszerre érezni magamban. Csak használjanak mint egy szexuális eszközt.

Volt, hogy a párom felkötötte a kezeimet a kilincshez, ott térdeltem a földön meztelenül, brkötött szemmel. Felhozta több haverjat kártyázni, aztán használták a számat. Egész este kinek mikor volt kedve, odajött, szopatott. De volt másik alkalommal , hogy kitágított popsival voltam kikötve a zuhanyzóban, amelyik haverja iszogatás közben meg akart dugni, az csak kivette a tágítót és dugott. Belémélvezett aztán ki kellett nyomnom a spermát és pisivel mosta le rólam. De volt aki nem dugott meg, csak kijött hozzám, kihuzta a popsi tágítót és telepisilte a popsimat.


24L

2022. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez elég tág fogalom így.

Párommal mi előre tisztáztuk mit lehet és mit nem. Külső szemmel igen van mikor túl durva, bilincs fenekelés kemény dugás, de érzékiesen is tud használni. 28N

2022. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
98%
Én nagyon szeretem, ha használ az aktuális párom. Kikötöz az ágyhoz X alakban, a melleimet csókolgatja, szopogatja jó hosszú ideig, majd 2-3 órán át jól kinyalja a puncim. /multiorgazmusos lány/
2022. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%
engem használ a pasim én sub nő vagyok. az van amit ö akar mindig ő parancsol én meg szolgálom öt
2022. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem még azt is ha aláznak... Szub lány
2022. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten imádom :) Szerencsére párommal ebben is passzolunk.
2022. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, iszonyatosan tud izgatni mikor tárgyként, a r*b@nc@ként kezel. Szeretem ha megdugat másokkal, olyanokkal is akikről tudja, hogy nem tetszik nekem. Számtalanszor volt alkalom, hogy feljöttek hozzánk a haverjai, üzletfelei iszogatni és levetkőztetett előttük, széttárt lábakkal fel kell(ett) feküdnöm az asztalra és úgy használnak közösen. Van amikor csak 1 pasi, de volt hogy 16an voltak és már elájultam a fáradtságtól, orgazmusoktól.

Megbeszéltük mi fér bele nekem, feszegeti folyton a határokat,de imádom.

Ha összekötöz szorosan, akkor tudom, hogy iszonyú durva dugasra, fenekelésre, extrém tágításra készül. Élvezi (én is) ha belémdug tárgyakat, dildo, labda, flakon, közben dugja másik testnyilasom ami épp szabad. Folyadékokkal feltölteni, belémpisilni. Mostanában arra szokott rá, hogy reggel ha felébred a számba pisil, amit le kell nyelnem az utolsó cseppig, aztán addig szopni míg el nem élvez a számban.

De volt, hogy egy haverja jött fel,akinek elmeselte, hogy így kelünk reggel. Aztán mondta a srác, hogy ez neki is tetszene, de sosem volt része ilyenben. A párom meg megparancsolta, hogy csináljam ezt a sráccal is ott meg előtte.


24L

2022. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!