Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő srácok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok nektek belefér ha ilyesmit kér az úrnő?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy pasit kell kényeztetned az belefér? Heteró pasi ezt tényleg elvállalja?
2022. jan. 2. 10:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mert ők más szinten játszák és élvezik. Ezzel nem hiszem hogy baj van.
2022. jan. 19. 21:09
 12/23 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: ilyen kéréssel én is találkoztam már. szerintem belefér, ha ezt kéri a dominám. persze ez nem lehet spontán szitu, de hogyha jól van felépítve és narrálva, akkor működik.
2022. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én heteroként bevállaltam ezt. Habár ez lehet hogy azt jelenti hogy nem vagyok hetero. Őszintén szólva, nem érdekel annyira, hogy milyen skatulyában vagyok. Viszont mint BDSM, ez volt az ultimate megalázás számomra.
2022. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felvetette ezt az úrnőm a legutóbbi találkozón és azóta eléggé nagy dilemmában vagyok. Egyrészt jó lenne engedelmeskedni neki, másrészt nagyon undorodom a dologtól. De ő is azt mondta, h ez egy olyan téma amiben mindenképp kölcsönös beleegyezést vár
2022. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok

Azt még hozzá akartam főzni, hogy anno volt szó ilyenről a dominámmal és akkor azt mondtam, hogy ha szeretné akkor megteszem, de hogy ez mennyire csak az ő parancsára az ott látszik, hogy múltkor behívtak egy olyan hármasba, ahol elsősorban a férfire kellett volna koncentrálnom. Visszautasítottam, mert nem vonz, de parancs az parancs.

2022. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már verte ki pasi a feleségével együtt, mondjuk másképp nem is mentem volna bele.
2022. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok úgyhogy sajna nem
2022. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%

Én benne lennék, alapból hetero vagyok, de nagoyn izgat ha egy nő kér ilyenekre. Nem volt még benne részem.


Sub F

2022. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
18 te nem vagy heteró
2022. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nálam nem férne bele. De más módon beleszokott.


A feleségem gyakran úrnő és le kell szopnom valamelyik élethű dildóját. De ez jó érzés szokott lenni. (Szerepjáték)

2022. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!