Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vertétek már ki nyilvános helyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vertétek már ki nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

igen...kamaszkoromban indult és a mai napig tart a vonzalom, hogy szabadtéren, nyilvános helyen verjem ki. nem az a cél, hogy más lássa, saját magamat izgat jobban.


első alkalom 12-13 évesen volt, délutánonként volt, hogy én vittem a vizslánkat bicikli mellett futtatni és egy közeli mezős részen el is volt engedhettem, hogy futkosson, én meg, hogy ne unatkozzak, meztelenre vetkőztem, befeküdtem a magas fűbe és kivertem.

2022. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. uszodában, szaunában, vonaton, parkban egy padon...

most is csinálom ha nagyon kanos vagyok.

2022. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Nyilvános wcben igen.
2022. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Iskola wc es osztalyterem, iskola, egyetem, strand es uszoda oltozo, lepcsohaz, lift, utca, erdo, mezo, vezetes kozben, repulon, vonaton wc-ben es fulkeben, toban, tengerben, medenceben csak huzogattam de nem elveztem el. Kb ezek jutnak most eszembe. Ja es munkahely mosdo.

Sosem szempont, hogy meglassanak, sot sosem csinalnam akkor ha rizikos lenne.

2022. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de már maztiztam az iskolai wc ben,osztályteremben (első padba ülök)De csak nadrágon keresztül csinaltam ott(nagyon izgató volt),buszon
2022. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó munkanapon bementem a főnököm irodájába és a székére vertem.
2022. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 chriss válasza:
Helló!Én melóba,utcán,próbafülke,női wc-ben is rárántottam.Szeretném ha látnák de sajnos csak baj van belőle.
2022. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!