Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen maszturbáltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen maszturbáltatok először?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok, illetve ha van valamilyen sztoritok, hogy mi váltotta ki az 1. alkalmat azt is írjátok le

2022. jan. 1. 18:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
15, lány
2022. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
12 évesen egy haverral...
2022. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
12 évesen egyedül, fiú
2022. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

11-12 éves lehettem, nem emlékszek pontosan. Az biztos, hogy 13 évesen már rendszeresen végeztem önkielégítést.


Hason fekve néztem a tévében olyasmit, ami izgató volt (akkor még nem is tudtam, hogy miért tetszik annyira, de már érdekesnek találtam) és egyszer csak éreztem, hogy megmozdul a péniszem. Meglepődtem, de jó érzés volt, ahogy nekidörgölődött a nadrágnak/ágynak. Ezután gyakran csináltam ezt, mert mindig finom érzés volt, mígnem egy napon hirtelen "nagyon jó" lett: életemben először elélveztem. Másnap is próbálkoztam, akkor nem sikerült, de nem adtam fel. Tovább kísérleteztem és egyre gyakrabban és biztosabban jutottam el az orgazmusig. Kezdetben a csípőm ösztönös mozgatásával igyekeztem fokozni az érzést, aztán nemsokára rájöttem hogyan tudom kézzel izgatni magam.


Természetesen nagyon megtetszett, minden nap kielégítettem magam, lehetőleg többször is, amikor csak alkalmam adódott rá.

2022. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
11L
2022. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
12 unokateso
2022. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
4-5évesen,nyomkodtam az úszógumihoz (f)
2022. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kb 7-8 évesen volt először az ágyamban. Nem tudtam még mit csinálok, és még sperma se jött. Mindig izgatott a meztelenkedés, és éreztem, hogy az valami jó érzést ad meg ugye fel is állt, amikor pl filmekben fürdőruhás jelenetek voltak vagy csókolózás.
2022. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
12 évesen, egyedül jöttem rá az ágyban feküdve, ha húzkodom a fitymámat akkor az jó érzés és kemény lesz közben a farkam. Össze-vissza ráncigáltam, aztán váratlanul szuper fura lüktető jó érzésem lett és egy kevés sperma lüktetve kifolyt. Tudtam, hogy mi az de mégis nagyon meglepődtem és örültem hogy milyen férfias vagyok. :)
2022. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
5 évesen férfi
2022. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!