Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swingert kedvelő, vagy arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swingert kedvelő, vagy arról fantáziáló lányok, ti csókolóznátok a pasitok előtt mással?

Figyelt kérdés
Ha ugye együtt csinálják a párjukkal és a pasiknak ez tetszene?

2022. jan. 1. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Én csókolózni is szoktam másokkal a párom előtt.

34/N

2022. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Megvolt.

Nálunk szerves része a szexnek a csók, +1 fővel is.

2022. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem engedélyezve van az, hogy a barátjával bármit csinálhatok, és ő is velem - akkor is, ha ő is ott van.

És ez nem azért van, mert szar a kapcsolatunk, hanem azért, mert a párom ritkán van itthon - ez egy korrekt megállapodás köztünk, és 2 éve működik.

2022. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Swingert látogató pasi vagyok, s azt látom hogy a többesek nagy részében nincs csók, egyéb "romantikus" elem a beszállókkal. Csak mennek, dugnak, orál, élő hús-vér vibrátornak használják a pasit és viszlát. 10-ből ha egy esetben előfordul hogy a beszállóval csók is van.
2022. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

3-as vagyok, a privikre válaszolva: swingerben ismertem meg a páromat, mondhatni: zsák a foltját! Később csatlakozott a legjobb barátja.

Amióta ezt a munkát csinálja a párom, azóta él ez a megállapodás. Lehet hogy sokaknak szokatlan, de nálunk jól működik. Nincs hazugság, nincs féltékenység, nincs sunyizás! És nem lesz válás sem.

Aki nem próbálta, az el kezd utálkozni, mert elképzelése sincs hogy ez mennyire jól is működtethető. Az én lelkiismeretem tiszta.

Nem hiszem, hogy ezt mindenki, aki privátban leqrvázott nyugodt lélekkel elmondhatja magáról...

2022. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:

Szerencsés nő vagy, én is ilyen kapcsolatot keresek, aminek része az egy nő, több pasis szex. :)

Akik ilyeneket írnak privát üzenetben, ők magukat minősítik...

2022. jan. 1. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem attól indul be igazán szexuálisan amikor ugyanúgy foglalkozom mással is,mint vele.
2022. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!