Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi mitől lankad le szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi mitől lankad le szex közben?

Figyelt kérdés

A párommal sokszor van így. Volt hogy szopás közben.

Volt hogy szex közben. Vagy nem viszi végig és nem élvez.

Annyira lehangoló mert úgy érzem velem van a baj és nem kíván már. Pedig azt mondja jól szopok és szeret velem szexelni. És nem is tudja megmondani mikor verte ki magának. Akkor mi lehet a baj?

Nálatok mikor van ilyen?


2021. dec. 31. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálam is a masztizás volt a felelős, előtte évekig csináltam.... Több hónapos masztiról való leszokás/elhagyás kellett plusz kicsit "tornáztam" erősítettem otthon és ennek a kettőnek a hatása lehet, hogy pár hónap után egyre kevésbé lankadt le.


29F

2021. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Stressz, fáradtság, figyelemzavar, hormonális változások --> alacsonyabb libidó, igazából bármi lehet. Nagyon bem biztos, hogy miattad van. Kérdezd meg tőle, beszéljetek róla, fejtsétek meg együtt.
2021. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem miattad van amit leírtak bármi lehet.


nekem annyi tapasztalatom van hogy prostizásnál amíg nem szokom meg a helyzetet nem merevedik rendesen utána már csak a figyelem zavar.

2021. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a figyelem zavar?

Én is ilyen problémával küzdök.

Nem tudom lehet összefüggésben azzal, hogy nem tudok vezetni sem, mert ha már sok helyre kell figyelni bestresszelek.

Vagy ha csinálok valami tevékenységet és szólnak akkor van hogy rászólok a másikre, hogy várjak meg még befejezem mert nem tudok kétfelé figyelni.

2021. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyon bizonyítani akar és rá stresszel. Tényleg nem miattad van. próbáld ellazítani. Masszírozzátok meg egymást stb kicsit se legyen feszült vagy rágörcsölve.
2021. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!