Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk előfordult már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk előfordult már olyan, hogy lépcsőn fölfelé menet elötetek ment egy jó csaj és a popsija pont az orrotok magaságában volt?Éreztetek popsi illetve punci illatot?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Volt. Nem éreztem semmit.
2021. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Szeretem ezt csinálni hogy lányok alá lesek.nyáron láttam már sok bugyi nélkül is lépcsőn álló csajt, vagy olyat mikor ültünk a kávézóban és észrevettem hogy nincs rajta a szoknya alatt bugyi.

Látta hogy nézem, direkt provokálta magát.

De nem mertem odamenni utána hozzá.

De mikor hazamentem, nem is tudom már hányszor csináltam, de egy 100as papírzsepi csomag majdnem elfogyott mire végeztem.

2021. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Undd már meg ezt az orrot s*ggbe dugnj témat...
2021. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Az már baj öcsém, ha valaki ilyen jellegű illatcsíkot húz maga után!
2021. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 ha illat, akkor nem 😀
2022. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak velem lenne ilyen 😀
2022. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!