Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok csinálják jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok csinálják jól akik fiatalon sokat ismerkednek fiúkkal és volt jópár barátja meg minden héten bulizott?

Figyelt kérdés

Most megismertem egy ilyen lányt, de nekem kicsit fura ez az életvitel, én fiúként sosem voltam ilyen.

Bár vonzó hogy az hogy sok fiú közül most engem választott. Kicsit irigylem hogy nekem ilyen jó fiatalkora volt:D


2021. dec. 30. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát ki szerint jó? Ha neki ez okozott örömet, így érezte jól magát, akkor azt senkinek nem tisztje elítélni. :D Mindenki azt tesz amit akar, hála égnek nem a középkorban vagyunk. Engem pl nem vonz ez a fajta életmód, de akit igen, annak lelke rajta amig ésszel csinálja,
2021. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az arany középutat kell megtalálni.
2021. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

hat ha teged az vonz, hogy te leszel a 87. farok a nunijaban, csak hajra.

pro tipp: huzz gumit

2021. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is az arany közép út a tuti.

Ne legyen 20 éves szűz, de a falu rongya se legyen.

2021. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
hpv, condyloma, chlamydia, lehet választani.
2021. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
mondjuk a condyloma az a hpv tunete, de igen, veszelyes jatek.. de fogadjunk az elhasznalt ribinek akkora arca van, mint egy hercegnonek
2021. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nem feküdt le velük, csak húzta őket. Nem mindegy.
2021. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan férfi lennék aki sok nőnek tetszik, akkor én is így élnék. Jobban bele gondolva.
2021. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az is egy gond hogy egész életemben csóró voltam. Már nagyon elegem van belőle. Egy nőnek nem kell pénz hogy így éljen, de egy férfinak sajnos igen.
2021. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!