Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, akinek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek bejönnek a hatalmas, lógó mellek?

Figyelt kérdés

Számomra taszító. Egy nővel voltam, akinek olyan volt a melle, elég is volt.


Nektek mi a véleményetek róla, tetszik, vagy sem?


2021. dec. 30. 11:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne nagyon. Nekem tetszik de még sosem fogtam olyat. De videón nagyon tetszik.
2021. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A nagy és megereszkedett mellek számomra azért izgatók, mert nem igazán gyakran látom őket lógni, hiszen legtöbbször a tenyereimben vannak. :)

Ezen kívül melltartóban is nagyon izgatóak, főleg ha némi belátás is van rájuk. Egy csinos szabású bikiniben pedig semmivel sem összehasonlítható élmény. :)

2021. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy ez a természetes. Egy vékony vagy normál alakú nőnek nem hinném, hogy olyanok mellei.


Ez azoknál van, akik molettek. Meg szerintem azoknál, akik gyorsan fogytak sokat.

2021. dec. 30. 13:02
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Hat pedig van olyan vekony no akinek nagy logos melle van

Pl en 😁


165cm 60kg es 75G mellem van

2021. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14


Nem voltál te korábban kövér?

2021. dec. 30. 13:33
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem rosszból kérdezem, csak érdekességként.
2021. dec. 30. 13:34
 17/23 Gymnospermatophyta ***** válasza:
68%

Genetika kérdése. Valóban vannak olyan vékony nők, akiknek nagy mellei vannak. Ezen nincsen semmi meglepő.

Amúgy meg nincs gond a nagy mellekkel, szeretem őket. :) A lógás meg attól függ milyen, van ezerféle alak és forma. Van ami már nem tetszik, van amivel semmi gond.

2021. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#14 Hogy micsoda?? Hát az már tényleg csoda. Nem is tudtam hogy van akkora kosárméret. Be is indult a fantáziám rendesen.
2021. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A nagy mellek csak állva/ülve (esetleg oldalt fekve) lógnak.

Hanyatt fekve szépen szétterülnek, hason fekve pedig oldalról nézve csodásan izgató hófehér gömbökként ébresztik fel a férfiben a vágyat. :)

2021. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Hát én a nagy melleket rendszerint a molett nőkkel azonosítom.


Amúgy bocsánat, ha esetleg valamilyen nőt megbántottam a kérdéssel, nem volt célom. Nem is igazán gondoltam át, amikor ezt kiírtam.


Én egy molett nővel szexeltem, és az ő mellei nagyon taszítóak voltak. Talán egy vékony nő nagy mellei nem olyanok, mint amilyen az övé volt. De vékony nagy mellű nővel még nem voltam.

2021. dec. 30. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!