Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítani akarok mert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok mert nem elégít ki a barátom. Akkor én vagyok a rossz ember ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Odaadó vagyok. Testileg lelkileg kiszolgálom. Sajnos én nem kapok viszonzásként semmit. Szexelünk de sajnos soha nincs orgazmusom mert még nem vagyok annyira felizgulva mire igen ő már élvez is. És itt vége is a történetnek. Se elő se utó játék semmi. Esetleg néha kielégít kézzel.
2021. dec. 29. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hibáztathatod azért, mert ő könnyebben elélvez.
2021. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
gondolom nem ültél még le vele és nyíltan nem beszélted át mit akarsz, mi a problémád és meg akarod mindenképpen oldani. Mert ha igen, akkor a pasiból előjönne a problémamegoldó és mindent kipróbálna, hogy megoldja a bajt
2021. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. De megbeszéltük már nem is egyszer.
2021. dec. 30. 12:45
 14/16 anonim ***** válasza:

de tényleg, nyíltan megbeszéltétek? Bocs ha kétszer kérdezek rá, de sok pasi nem érti a lányok virágnyelvét és a "talán jó lenne ha" mondatokat, hanem a konkrét dolgok kellenek, azok is szimplán, háromszor megismételve.

"Sanyi, el akarok sülni, de te túl hamar elsülsz. Vagy nyaljál ki rendesen vagy vegyél egy vibrátort, de ezentúl csak akkor teheted be a farkadat, ha már én a csúcson vagyok"


Nem kell köntörfalazni, konkrét dolgok kellenek. Hidd el, nem fog ugrálni, nem fog mindennek elmondani, mert csak magát égetné le, hogy nem tud rendesen felizgatni.


És (bocs), de az a te bajod, hogy te minden téren kiszolgálod és utána panaszkodsz. Legyél kicsit tökösebb és nem kell meghunyászkodni.

2021. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dzsoki ***** válasza:
Kérdező!Azt írtad,hogy többször is megbeszéltétek.Nincs változás?Akkor ultimátum,hogy ez nem jó és változtasson!Vagy szevasz!Esetleg,ide kiírod,hogy facér lettél,a privátokat meg megmutatod neki és utána szevasz.
2021. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy az ilyennek miért nem szóltok rögtön, hogy vagy másképp, vagy pá


Mi értelme az egésznek, ha nem elégít ki? KB. Az lenne a minimum egy kapcsolatban

2021. dec. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!