Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mennyire visszàs a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyire visszàs a kapcsolat elejèn tisztàzni , hogy nagy libidóval rendelkező nőt keresek?

Figyelt kérdés
Nagy libidóval rendelkezőkènt olyan partnert komoly kapcsolatra, de fontos a sexuàlis "túlfűtöttsèg" is..

2021. dec. 29. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ugyis kiderul kozben,aki ezzel kezdene, otthagynam N
2021. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kiderül, hogy a pasi naponta akar szexet, a nő meg hetente. Ez hosszú távon úgyis bukás, nem jobb ezt előre tisztázni?
2021. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát bro' ne akkor valld be amikor már ott álltok az oltár előtt, hogy biz' te minden héten swingerbe jársz 😂

Mit akarsz te ezen tisztázni? Ha nem tegnap kezdtél a gyengébbik nemmel ismerkedni, van némi iq, eq, emberismeret akkor a kommunikáció során pontosan rá lehet érezni hogy a másik fél mit gondol ezekről a dolgokról.

2021. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Ok , persze rà lehet èrezni , de így kezdeni a keresèst kihívàsosabb erre vonatkozik a kèrdès a fokozat màr mas kèrdès a naponta , naponta többször....
2021. dec. 29. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 ha így kezded eleve ezt hangsúlyozva a keresést akkor minden nő ki fog kukázni, az is amelyiknek amúgy magas a libidója
2021. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah ez az.. fèlreèrtès ne essèk , nem ez hatàroz meg , de borzasztó fontos eleme tud lenni. Mert ha megvan az azonos túlfűtöttsèg , az nagyon epic :)
2021. dec. 29. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, most te a párkapcsolat elejéről beszélsz vagy még a randizós fázisról (ami nem a kapcsolat eleje, hanem ismerkedés)?

Mert ha az első pár randin jönne ilyennel a pasi, azonnal kukáznám. Ha neki ez a legfontosabb, nem egymást keressük. Márpedig amíg minden más szűrőn nem megyek át, addig ne kérdezgessen ilyeneket. Sokkal több fontosabb tulajdonságot kell megtudni előbb. De ha neki csak az a fontos, hogy sokszor dugjunk, akkor nem is igazi kapcsolatot keres, inkább neki arra kell a kapcsolat, hogy legyen ingyen fix punci neki. Ez meg szánalmas.

Ha már a randizás/ismerkedés vége fele úgy látjuk, hogy igen minden szuper jó, akkor persze jöhet szexuális témájú beszélgetés is. Én is szeretném felmérni, hogy milyen típus a másik. Nem kihallgatás szinten, csak beszélni pár dologról. Én levágom gyorsan, hogy mi a helyzet, nem kell egy sor kérdést feltennem, hogy mikor mennyit hogyan csinálna. Ha ebben is stimmel minden, akkor utána jöhet a szex, meg konkrét kimondása a kapcsolatnak.

Viszont ha te az elején faggatsz engem a libidómról, azzal mindent elárulsz magadról és instant kiábrándulok. Pedig elvileg magas a libidóm, napi 1-2x kívánom. De ilyen pasival mint te, nem akarnék dugni. Kapcsolatot meg főleg nem.

2021. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 vègre valaki kapizsgàlja , mi a kèrdèsem lènyege :) igen termèszetesen az adaptàlhatóbb verziót szeretnèm. Olyan pàrkapcsolat meglelèse , ahol nem kell "szègyenèrzettel" megosztanom a vàgyaimat. A kèrdèsfeltevès rèszletessège nem ad elèg teret , de nyilvàn nem elèg , ha valaki annyira nagy ètvàgyú , mint èn egy csomó màs "banànhèj" is van , ami az emberi , lelki kapcsolódàs tekintetèben sokkal inkàbb elsődleges kèrdès. Valóban rosszul jött ki a kèrdèsfeltevèsem..
2021. dec. 29. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem úgy kezdesz egy első randit, hogy "szia, Zoli vagyok, heti 8-10 alkalommal szeretnék szexelni" akkor szerintem rendben van.

Én nőként inkább szeretném ezt előre tudni, pláne mivel nekem meg olyan alacsony a libidóm, hogy szinte nincs is. Szóval felesleges lenne egymás idejét vesztegetnünk.

Ráadásul ha nem beszélnénk meg akkor lehet csak 1-2 hónap után derülne ki, hogy neked nem csak az újdonság varázsa miatt kell ennyi szex, nekem viszont alábbhagynak az igényeim elég gyorsan.

2022. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# Köszönöm a választ.
2022. jan. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!