Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiú aki udvarol nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú aki udvarol nekem 22cm-es intim mérettel rendelkezik.Belemerjek vágni vele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 13:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Tudod a nagyból be lehet tolni kevesebbet is.De a kicsiből nem lehet többet, ha még esetleg jó lenne !

Én példám, hogy a 18-bóla nejem néha mind akarja, és jól esik neki, de sokszor van, hogy odatartja a kezét, hogy csak 15 körül elég.

Szóval ha a srác figyelmes, akkor minden további nélkül meg tudjátok oldani, hogy Neked is jó lesz !! Inkább + legyen, mint - !

2021. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha az első szex előtt a randizós időszakban megtudom a konkrét méretét, akkor tuti nem jönnék össze vele. Még ha csak megemlíti, hogy nagy van neki (hogy ne sokkolódjak meg hogy eldönthessem hogy nekem az oké-e), az még úgy rendben van. Ha tényleg extra mérete van. De hogy konkrét centiket magyarázni...nekem az fura. Na mindegy.

Amúgy én spec nem jönnék össze ilyen pasival, mert 16 felett kb szétszakadok. Nem valami élvezetes.

2021. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
Bírom, hogy az itteni 13 centis farkú társaság már azt nem hiszi el, hogy létezik 17-18 centi, nade 20+nál teljesen borul a bili. Tudom, hogy hihetetlen, de attól, hogy nektek kicsi, másnak lehet nagy. Akár 10 centivel nagyobb is.
2021. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Abból a 22-ből 18 cm lesz majd a valóságban 😂 Nincs önmagában a nagyobb mérettel gond HA az illető normális, figyelmes, nem pedig csak egy két lábon járó fax. Az hogy a méretével kérkedő "na mikor dugunk?" típusú fickók, vagy az értelmes férfiak melyik kategóriába tartoznak ezek közül meg kis élettapasztalattal el fogod tudni dönteni.
2021. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

volt h tőlem kérdezte meg a nő. olyan is, hogy szóba jött miközben ismerkedtünk. nem beszélve arról, hogy sokaknak kizáró a 22cm szóval nem árt ha tudja.


32/F

2021. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Nőből is van tág és van szűk genetikailag. Van olyan aki kb 20-cm től érez valamit, de ritkaság.
2021. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
nekem gyanús, nem szokott néha nyeríteni?
2021. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem túl vastag, nem lesz vele gond. Ki kell próbálni, lehet simán betudod fogadni, és még élvezni is fogod a nagy méretet.
2021. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Dzsoki ***** válasza:
Na végre!Eddig sok (kamu?) férfi azon siránkozott,hogy statisztikailag normális méretű farokkal,hogyan csajozzon?Itt,meg sok a 22 centi.Nem lehetne valahogy egy ilyen mix fórumot összehozni?Egyébként,női kérdés.Erre,kevés heteró férfi tudna válaszolni.Talán egy sem.Tippem azért van.Szerezzél egy 22 centinél hosszabb tárgyat,22 centiig told magadba és tudni fogod a választ!Persze,ha ilyen jóban vagytok látatlanba,akkor az átmérőt is érdemes lenne megbeszélnetek!Elvileg,az a méret fontosabb.A gyakorlatot,szintén egy nő tudhatja jobban.57F
2021. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!