Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan önfejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan önfejű férfi, akinek ha nem lehet a megálmodott nője inkább otthon recskázik?

Figyelt kérdés
Talán ismerek egy ilyet. Nem értem őt.

2021. dec. 27. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és vannak ilyan nők is. A világ nagy.
2021. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De miért foglalkozol vele?
2021. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De neked mi közöd van ahhoz, hogy ő hogy éli az életét? Valószínűleg pontosan látja, hogy emiatt sok ideig egyedül van, de téged ez mit zavar? Ha akarna, lejjebb adná az igényeit, de nem akarja.

Én is ilyen vagyok nőben. Magasak az elvárásaim és csakis olyannal vagyok hajlandó összejönni, aki megfelel annak, amire vágyom. Inkább egyedül vagyok évekig, minthogy leálljak valami suttyóval.

2021. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Lehet pont engem ismersz. Bocs de akkor se foglak megdugni!
2021. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a világ ikyenekkel
2021. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!