Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az beteges ha 31 éves férfikén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges ha 31 éves férfiként is napi 3-4 alkalommal maszturbálok?

Figyelt kérdés
Égek a szexuális vágytól, ha fél napig nem maszturbálok már feszült leszek.
2021. dec. 27. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2021. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Buta idétlen csákó vagy ha nem tudsz egy csajt össze szedni.

Ráadásul meg egy zokni gyerek aki ezzel akar dicsekedni.

2021. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Állítólag napi 3 még a normális kategóriába esik.

Viszont szerintem az nem normális, hogy fél nap után már kifordulsz magadból. Melóban is kivered sutyiban vagy mi?

Kb úgy hangzik ez, mint egy függőség. Azok szoktak így remegni.

Én is masztizok néha 2-3x is egy nap, de nem halok bele ha fél napig nem csinálom. Sőt abba se, ha 3 napig nem csinálhatnám. Te meg valami függő lehetsz, ha ennyire kihat az egész életedre és viselkedésedre.

Ha tippelnem kéne, valami feszültséget próbálsz ezzel kezelni. Meg kéne találni mi az, amitől szenvedsz valójában.

2021. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csajt nem tudok összehozni, ez tény. De le kell vezetni a feszkót, így csapom a bohócot.
2021. dec. 27. 14:00
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Pont határeset.Ha 4-5 alkalommal csinálnád az már beteges lenne.
2021. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

#4: Na akkor lehet ez a frusztráció okozza ezt. Önbizalomhiány. Magadat mardosod. És a maszturbálás csak pótcselekvés.

#3

2021. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a beteges, hogy állandóan idióta kérdéseket írsz ki. Annyi eszed lenne, hogy a neved elrejted, nem lenne feltűnő. Mindig más a korod, problémád, nemed, fétised, kapcsolati státuszod. Nem unod?
2021. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6: ha nem verném ennyiszer, tuti hogy balhéznák az utcán, magamra rántanék idegen nőket, vagy ilyesmi.


nem bírok magammal ha nem vagyok kielégülve.

2021. dec. 27. 14:05
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezzel még semmi gond. Kinek mennyi rá az igénye.
2021. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy nem állnak sorba érted a nők :/
2021. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!