Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hátrány ismerkedéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány ismerkedéskor ha én nem vagyok bulizós?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, sok lány furának tartja ezt. Nem értem miért ennyire fontos ez ismerkedéskor. Gondolom a legtöbb lány a barátnőjével megy nem a barátjával. Meg előbb utóbb szerintem mindenki abba hagyja a bulizást.

Meg 25 éves vagyok, szerintem ebben a korban az a normálisabb ha az ember kezd komolyodni. Nem pedig bulizik minden héten mint egy tini.


2021. dec. 26. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress komolyabb lányt akkor.
2021. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem hátrány. Az a hátrány ha állandóan otthon akarsz ülni
2021. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én bulizós csaj voltam, imádom a társaságot, a hülyülést. A párom pont az ellenkezője, csöndes, inkább művészlélek, aki 2-3 jóbarátjával beszèlgetnek, borozgatnak.

Nyilván nem buliban…. A munkahelyünkön ismerkedtünk meg. Mivel szeret, így eljött velem bulizni. Nem lett tőle bulizós, de azt mondta imádta nézni, ahogy jól érzem magam és nagyon jót táncoltunk együtt. Azóta lenyugodtam és sokkal fontosabb, hogy együtt csináljunk programokat.

2021. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tipikus előítéletes egyén vagy. "Buli" nagyon sok mindent jelenthet, csak ritkán értik alatta a hagyományos, diszkós helyeket. Otthon ülő szobapenész meg unalmas társ.
2021. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se vagyok bulizós. A gond az, hogy viszont én a szexéhes, ribizli lányokra bukom, és az ilyenek mindig bulizósak. Kínszenvedés így az élet.
2021. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem jársz sehova akkor sehogy nem lesz barátnőd. Ha csak nincs hatalmas szerencséd. Én is ilyen vagyok. Szerintem fordítva vagyok bekötve, én attól bolondulnék meg ha el kéne járni. Nem is tudom elképzelni hogy legyen barátnőm ez miatt.
2021. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Te nem bulizós nem vagy, más a probléma. Nincsenek barátaid, elfoglaltságaid, hobbid, valószínűleg egy nulla a személyiséged, és nincs életed, és ide írsz minden nap. Na itt lesz a gond.
2021. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok már bulizós típus. Inkább már ha lehet otthon vagy, munka mellett főleg. Illetve hiába írják nem,ez nem előítélet. Annó én is voltam el napokig bulizni, az még tegyük hozzá buli volt. A mostani az minden csak nem buli.
2021. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!