Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha én sosem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha én sosem voltam szórakozó helyen? Elvárás már a lányoknál az hogy járjon a fiú bulizni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam és valószínüleg nem is megyek soha. Nem érdekel meg nincs is kivel.

Kicsit kívülállónak érzem magam emiatt, főleg a csajozás miatt, mert biztos több lehetőségem lenne ha járnék. 25F


2021. dec. 24. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől függetlenül lenne életed, barátaid, egyéb elfoglaltságod, nem számítana. De ha magadba roskadva, 25 éves keserű szűzként ülsz a 4 fal között, akkor esélyed nincs.
2021. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányok is vannak pont így, mint te, keresd őket! :)
2021. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el hogy járjon el bulizni.Ha van más elfoglaltságot,barátaid.
2021. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A büdös mindenit, hogy mi a faxért kell ugyanezt minden retkes nap megkérdezni???
2021. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg mindennapos kérdés. 😂

Nem baj, hogy nem jársz. Ha szeretnél random ribiket megszopatni akkor persze kimaradsz belőle. De most komolyan ez lenne a vágyad? Rendes barátnőt találsz bőven akik éppen ezt díjazzák, hogy nem jársz. Nekem is sok volt és jelenleg is van barátnőm.

2021. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Miért nem voltál még?


23/l

2021. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert nincsennek barátai sem,nem az ő világa.
2021. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!