Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban ti szoktatok veszekedni?

Figyelt kérdés

Mi igen, teljesen olyan mintha kapcsolatban lennénk, mindenki ezt mondja.

Néha szexelni járunk össze, (azt se sűrűn a távolság miatt). Messengeren viszont rengeteget kontaktolunk és sokat veszekszünk. Lehet többet jelentk a férfinak vagy ez amit leírtam abszolút helytálló?


2021. dec. 22. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
anno szoktunk N
2021. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt ilyen. Volt néhány szexkapcsolatom, de nem hogy nem volt semmi veszekedés, még csak nézeteltérés sem.

Eleve nem beszélgetünk sokat, mert ugye szexkapcsolat, ami a szexről szól. Akkor persze dumcsizunk, amikor együtt vagyunk, szex előtt, után stb amikor van idő, de ennyi.

szerintem ez nálatok nem szexkapcsolat, inkább valami barátság, haverság, és néha dugtok...

Bár olyan nagyon barátság sem lehet, ha sokat veszekedtek.

Így olvasva, kb semmi értelme ennek a kapcsolatnak.

2021. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk
2021. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, akkor legyen barátság extrákkal a főcím.

Akkor ilyenektől kérdeznék, nem sima szexkapcsolatosoktól.

2021. dec. 22. 08:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatnál nálunk csak szex van, nem csetelgetünk egész nap.

Ha talizunk persze beszélgetünk, de ennyi.

2021. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Csak szex és semmi más !
2021. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg kontakt, sok veszekedés, kevés szex: ti inkább házasok vagytok, nem barátok extrákkal.
2021. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenféle kapcsolatban előfordulhat vita, nézeteltérés. Egyébként nem attól függ hogy minek neveztek egy kapcsolatot hanem hogy mi a valós tartalma... Benne van a pakliban, hogy valamelyik félben (vagy mindkettőben) megindultak az érzelmek csak még magának sem meri bevallani.
2021. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem veszekszem, eddig egyetlen egyszer emeltem fel a hangom. Bár exem azt mondta manipulatív vagyok
2021. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez kicsit fura. Mégis min tudtok veszekedni? Csak kíváncsiságból mondj már pár példát. Nem kell részletesen csak hogy el tudjuk képzelni. Mert én szerintem nem nagyon vitáztam senkivel. Illetve csak 1x és az az utolsó volt mindig:D mert azzal szakadt meg az összejárás.
2021. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!