Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex közben szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex közben szoktak mondani a csajodnak, hogy nyeljed a nedüt? De ne köpd ki?

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 00:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha neked az jön be, hogy alázod csajt, ha qrvaként kezeled akkor szerintem az téged, de a csajt is minősíti aki ezt hagyja. Lehet beszélni közbe és még lehet durván is, de nem így. Nem akkor.

Arra tippelnék hogy te még csak online láttál ilyen helyzetet ezért hiszed, hogy ez így megy a valóságban is.

2021. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én csajom igényli, hogy csúnyán beszéljek vele, lekurvázzam, és mindenféle ribinek lehordjam, de szigorún csak szex közben, azon kívül viszont pont azt igényli, hogy királynőként bánjak vele.
2021. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A torkomba élvez.. mégis hogy tudnám kiköpni?

Ráadásul azt mondja, közben hogy a g€ciputtonya vagyok...

2021. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
Biztos, hogy felröhögnék.😀
2021. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
3 patront is löttem egy milf szájába, de ilyet nem mondanék. Ki volt mocskosul éhezve. Kifacsart mint egy citromot.
2021. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
#15! Pistike te vagy az?
2021. dec. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csúcson ilyeneket kezdene mondani hirtelen, akkor valószínűleg a röhögéstől köpném ki a "nedűjét".
2021. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg rögtön megcsókolnám, és a szájába adnám a nedűjét, hogy példát mutasson.
2021. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Azért hülyeség mert ő meg a te nedüdet nyeli, te meg az övét, szóval az messze nem ugyan az amit te mondasz, gondolom az neked sem lenne szexuálisan vonzó, ha a punci nedveded a szádba csorgatná.

2021. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A hülyeség és a bunkóság az, ami visszataszító, annak lenne ez a jutalma. Magyarán a hülyeségének a "magvát" csorgatnám vissza.


Én se mondanék olyat, hogy nyeld le a nedűt, ha tenném, és ő visszaadná, az is teljesen jogos lenne, akárhogy esik.

2021. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!