Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mi legyen? Mi lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
A nővéremnek barátja átszokott jönni hozzánk és néha az én szobámban vannak valamiért. Na az egyik ilyen alkalom után pár nappal takarítottam és egy óvszer zacskóját találtam feltépve az ágyam alatt később magát a használt kotont is. Szóval az ágyamban dugtak (hacsak nem a padlón). Na hát szerintem ez kur@a undorító, ahol én mindennap alszom ott töcskölnek. Azóta nem is alszom ott, mert elfog a hányinger és minden idióta kifogást kell kitalálnom, hogy miért nem. Nem akarom a szüleimnek elmondani, de úgy gondololtam vele jó lenne beszélgetni. Vagy túl reagálom ?

2021. dec. 21. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem reagalod tul, ez egy paraszt dolig toluk, hogy a te szobadban dugnak es meg a hasznalt koton is ugyhagyjak. En ultimatumot adnek neki, ha meg egyszer bemennek a szobadba, akkor elbeszegetsz errol a szulieddel. Gondolom van sajat szobaja tesodnak, miva francert mennek a tiedbe??
2021. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Undorító és tiszteletlen a nővéred. Eleve azt nem értem miért kell más szobájába menni. Én már régen kiosztottam volna a te helyedben őket.
2021. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy azért mentek oda, mert az övé közelebb van a nappalihoz aztán nem akarták, hogy valaki meghallja. De baszki már hónapok óta bejártak az enyémbe 🤢 Nem tudom, hogy kéne felhozni neki, de valahogy muszáj lesz
2021. dec. 21. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért egy picit túl van ez pörögve. Oké tiszteletlenség volt, de meg kéne ezt beszélni. Viszont az hogy napok óta nem alszol az ágyadban picit sok.
2021. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki az ágyneműd aztán beszéld meg a növéreddel, hogy ne csináljon többet ilyet. Javaslom, hogy rakj zárat a szobádra, ha nem bízol benne és a szüleid engedik. Ha szüleid tudják,hogy nővéredék élnek nemi életet, akkor nekik is mondhatod. Ha nem tudják, akkor ne köpd azért be, de oldja meg máshogy...
2021. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én valami olyasmit mondanék, hogy kuva gyorsan menjen eltakarítani maguk után a gumit és ezentúl a szobád tiltott terület. Ha mégis bejárnak olyan hisztit csapsz hogy akkor is meghallják a szülők ha másik városban vannak épp.
2021. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ajtózár kell.es kesz.
2021. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Übergáz! Szerintem csapd ki elé az asztalra, mikor eszik!

Ha nem esik le neki miről van szó, akkor kevésbé szofisztikáltan tájékoztasd, hogy mekkora egy suttyó dugja…

2021. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Húzd le az ágyneműt, nyomd a nővéred kezébe, hogy tisztíttassa ki.
2021. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!