Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Thai vagy Fülöp-Szigeti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Thai vagy Fülöp-Szigeti csajokkal valóban annyira jó a szex?

Figyelt kérdés

Többen mondták már és egyik haverom is erről nyilatkozik aki volt mindkét helyen,Thaiföldön pedig élt is kint pár évig.

Jövőre ha minden jól megy majd én is kijutok mindkét helyre,így érdekelne hogy az ottani csajokkal tényleg olyan bitang jó a szex ahogy többen mondták már?Vannak akik szerint minden téren sokkal jobb velük a szex az Európai csajoknál.

Magam miatt érdekelne hogy bírják egyáltalán a nagyobb pénisz méretet is az ilyen kis Thai vagy Filipinó csajok?Akinek volt már tapasztalata velük az tudna mondani róluk véleményt?Esetleg hogy mire érdemes velük figyelni velük?Mivel mégis csak másik kultúra stb.


2021. dec. 19. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem tudom, hogy milyen velük, de arra felé előfordul, hogy tökös a csaj. Szó szerint😃
2021. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

17:59


Igen ilyesmire figyelek majd,nehogy meglepetés érjen de ilyenek már bárhol lehetnek sajnos,nem csak arrafelé.

2021. dec. 19. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ladyboy a legjobb
2021. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az ottani nők 80%-a prostituált és ki tanulták a szakmát a rengeteg turistával, meg rengeteg transzi is van. Ezt tapasztalatból mondom mert évekig idegenvezető voltam kint. Sok nő barátnőm volt ott. Természetesen én nő vagyok.


Nekik ez ott normális és rengeteget keresnek egy egy turistával. Persze rohadtul nem élvezik de hát könnyebb mint a mezőn melozni nekik

2021. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fuh de buta vagy te is...
2021. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bírják és számítanak is rá. A fülöp szigeteki csajok a metélt farokhoz vannak szokva.
2021. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már ötödik éve járok egy thai nővel. Eleinte persze izgalmasabb volt,de már olyan mint bármelyik más nő. Manapság már többet beszélgetünk.
2021. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!