Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok mi volt a legizgatobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mi volt a legizgatobb ahogy becserkesztek hogy agyba vigyenek ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

A barátommal volt egyszer egy szerepjátékom, ami szerint ő a "vadász" és le kell vadásznia, nekem meg menekülnöm kell előle (volt kerettörténet, de azzal nem untatlak).

Annyi volt, hogy a nagyszülei erdei gazdaságában (akkor éppen csak mi voltunk ott) kaptam némi egérutat, hogy elbújjak/elfussak, aztán jött ő, hogy becserkésszen. Negyedórával később már a vállán átvetve vitt ágyba.

2021. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak hosszan tudom leírni… Sorry érte.

Sógorom egy kis emlékzenekarban zenélt, és került hozzájuk egy új tag.

Kissé idegesített, de mivel sógorommal jóban voltak, elkerülhetetlen volt, hogy időről időre összefussunk. Amolyan nagyképű hapsinak tűnt. Aki tudja magáról, hogy jóképű, és még zenész is, ergo mindenki omoljon a lábai elé.

Őt zavarta, hogy semmibe veszem, és nem akarok pörögni rajta, mint a többi nő a közönség soraiból. Ezért szép lassan dolgozni kezdett. Ahogyan a folyó utat váj magának a sziklába.

Minden egyes összejövetelen, házibuliban, sima kis találkozás alkalmával ejtett rajtam egy kis “sebet”. Az első ilyen egy grillpartyn történt. Mosogattam. Nem vettem észre, hogy ott van mögöttem. Lágyan megfogta a nyakam, majd az ujját határozottan, mégis gyengéden végighúzta a gerincem vonalán, és megjegyezte, milyen jól nézek ki hátulról is. Lefröcsköltem egy kis vízzel, nevetett és kiment.

Legközelebb egy házibuliban találkoztunk. Felkért táncolni, és amúgy rendkívül dominánsan magához húzott, a keze az egész tánc közben egyetlen leheletnyi távolságra volt a fenekemtől, éreztem a testének minden rezdülését, a combja a lábaim között járt. A zene végén kezet csókolt, és már ment is dolgára. Ugyanezen a bulin, kicsit később, be kellett mennem a garázsba piát előszedni, nem vettem észre, de jött utánam. Az üveg, amit elő kellett szednem, a felső polcon volt, én pedig 157 centi vagyok, ezért nagyon közel a hűtőhöz, pipiskedve értem csak el. Csak akkor vettem észre, hogy ott van, amikor egészen szorosan megállt mögöttem, és bár nem volt sokkal magasabb nálam, könnyedén levette az üveget, és szorosan hozzámsimulva a vállam fölött a kezembe adta, közben éreztem a nyakamon a lélegzetét.

Mire megfordultam már ki is lépkedett a garázsból.

Ezután sokáig nem találkoztunk, csak egy nyár végi, vízparti rendezvényen. Ekkor nem ők zenéltek, hanem az egyik kedvenc bandám. A közönség soraiban álldogáltam, amikor megérkezett mögém. Szokásos odasimulós verzióban. Hátulról átkarolt, éreztem a fenekemmel a farkát, így andalogtunk végig egy zenét. A végén hosszan és lágyan megpuszilta a nyakamat, majd odébbállt.

Az ellenszenvem vele kapcsolatosan ekkor már alábbhagyott. És izgatóvá vált számomra a jelenléte, a közelsége.

Sógoromnak gyakran segített mindenféle kisebb-nagyobb munkában. Nagyon sokszor összefutottunk, és minden alkalommal újabb és újabb izgató gesztust, mozdulatot tett felém. Egy ősz végi kertrendezés apropóján nálunk voltak sokan. Gyakran tartunk jó kis bográcsozós, beszélgetős, kertben munkálkodós eseményeket. Megláttam valamit a földön, amit ki akartam kapirgálni, ezért lehajoltam, mire odaugrott, megragadta a csípőmet és gyengéden a fenekemhez dörgölte az ágyékát. Viccesen megkergettem az udvaron, és megdobáltam tobozokkal.

Eltelt a tél úgy, hogy alig-alig találkoztunk.

Tavasszal meghívtak sokunkat egy egész hétvégés farsangi mulatságra, egy tanyára. Sógorom zenekara adta a műsort. Újfent táncoltunk egy dal erejéig, ám ez alkalommal nem szorított úgy magához, hanem azt a lehetőséget választotta, hogy tánc közben beszélgettünk, és az arca egyre közelebb került az enyémhez. A zene végére már csak néhány milliméter választotta el az ajkainkat. De amint véget ért a tánc, kezet csókolt, és ment is.

Elég sokat italoztunk azon a hétvégén. Felszabadult voltam ebből kifolyólag. Amikor már jó későn botorkáltam a tanyán, egyszercsak megjelent a sötétben, megfogta a kezem, egy fal mellé csalt, határozottan a falnak tolt, és őrjítően megcsókolt. Abban a pillanatban elöntötte a bugyimat a forróság és a testnedv…

Az aznap esti mulatozás után már nem voltam önmagam. Tudtam melyik az ő szobája. Bekopogtam hozzá, és szinte “megerőszakoltam”, annyira vágytam rá.

Nekem ez volt a leghosszabb és legizgatóbb “cserkészős” sztorim

2021. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. A férjed meg mindekozben sehol semmit nem vett észre?


Kérdésre nekem csak rövid volt.

2 eset volt amit nem akartam, es mégis elérték még azt is, hogy kívánjam és akarjam úgy, hogy abszolut nem akartam. Egyik esetben sem voltam józan.



Egyik exemmel (nem szerettem nem kívántam nem éreztem semmit), de haverjánal egyutt voltunk és soha de soha nem ment túl. Ő is mindog apránként adagolt mindent, ha elhuztam magam, hagyta egyszerűen.

Egyetlen egyszer sem lépte át azt a határt, hogy már idegesítsen.

(Néha komolyan meglep a férfiak olyan szintű birkatürelme, amit en felfogni is képtelen vagyok hogyan létezik ekkora tartás/türelem bennük, teljesen a véksőkig is)


A sok apro nem irritálo gesztusbol lett aztán szex/orgazmusom ugy, hogy még azt is tiszteletben tartotta, hogy nem teszi be es tartja magát és csak ott "játszik". És asszem orgazmusnál tette csak be. Az már ködös egy kicsit.


Másik 2 vadidegen srác. Beszélgettunk csak. Egyik jobb oldalamon ült másik bal oldalamon. Beszélgettunk nevettunk es ennyi. Egyiket se akartam. Egyik se tetszett. Megint az ital..

A jokedvu ártatlan cseverészésben az egyik hirtelen de határozottan megcsókolta a nyakam nagyon enyhén "harapva", es abban a pillanatban azonnal "átkapcsolt" az agyam, megszűntem önmagam lenni elöntött a vágy, a másik meg erre azonnal szintén a másik oldalrol kezdte erre. És ketten elkezdtek csókolni simogatni azaz mindent duplán kaptam úgy, hogy még az az egyetlen csók is már teljesen elvette az eszem, nemhogy sorozatban kapni két oldalrol duplán. Teljesen elvesztem.

2021. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi exemmel józan voltam.
2021. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!