Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném begyakorolni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném begyakorolni, hogyan kell szájjal kényeztetni egy lányt. Létezik olyan, aki ebben tudna segíteni? 22/F

Figyelt kérdés

22 vagyok, egy egész normális, mások szerint inkább helyes mint helytelen megjelenésű srác, normál testalkattal.

Viszont egyelőre nem bővelkedem tapasztalatokban a gyengébbik nemmel. (Tanulás, gátlások, miegymás miatt így alakult.)


Olyan lányt keresek, aki türelmes, és tudja, hogy mi esik jól neki. Igaziból ez tényleg erről szólna csak, megteszem a tőlem telhetőt azért, hogy ő jól érezze magát, én pedig cserébe élményeket gyűjtök.


Alapvetően Bp. I./V./XI. kerületekben gondolkodom, és egy 17-26 év közötti, normál testalkatú hölgyben, akivel van valamennyi kölcsönös szimpátiánk.


Ez érdekelne valakit az ünnepek után?



Megjegyzés: Nincs STD-m, és ha netán akad jelentkező, akkor is csak úgy találkoznék vele szívesen, ha teljesen egészségesnek gondolja magát. (Ettől függetlenül használhatunk dental dam-ot, ha valamelyikünk fontosnak ítéli.)


Off: Amennyiben a lány titokban szervkereskedő, kéjgyilkos, kleptomán, vérszomjas késes csávói vannak, vagy nagyon messze esett tőle a helyesírási szótár, akkor ez a dolog most nem neki szól, de bántódás ne essék.



2021. dec. 19. 17:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

HA tudnál udvarolni, beszélgetni a csajokkal akkor jönne ez idővel minden nehézség nélkül.

De így biztos nem fogja neked szét tenni a lábát egy csaj sem.

Ez is az egyik legidétlenebb hozzá állás a csajozáshoz.

2022. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Volt egyébként egy érdeklődő lány, akivel váltottam pár üzenetet, és komolynak tűntek a szándékai. Azt mondta, hogy tart az ilyen helyzetektől és épp ezért bevállalná, mert ő is tudna belőle tanulni. (Aztán egy ponton valószínűleg meggondolta magát, mert nem írt többet.)
2022. jan. 4. 10:34
 13/19 A kérdező kommentje:
Még lehet 1-2-szer kiemelem majd a kérdést, hátha netalán szerencsém lesz. Akit idegesít, annak bocsi!
2022. jan. 4. 10:42
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Begyakoroljuk.Segítek.

Pistabácsi 78

2022. febr. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem naiv, és nem hülye kérdés. Azért nem hasonlítanám össze az itteniekkel mert azok kapni és elvenni akarnak, Ő meg adni. Tehát itt a nő lenne a fòkuszban, nem egy kéjenc öncélú kielégülése. Akár be is jöhet, ha valakinek ez tetszik. Próba szerencse
2022. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez egy ügyetlen próbálkozás, sose érsz célt vele.

Ha nem lennél ilyen lúzer, lenne kin gyakorolnod.

JA, és a naivitásodat remekül jelzi, hogy elhitted, egy lány írt neked, és érdekelte a dolog, és még meg is lepődtél, hogy egy ponton meggondolta magét és nem írt többet. Aha...

2022. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, péniszem van, de nőnek érzem magam. Azt mondják, a mai világban az lehetsz, ami akarsz. Ha gondolod, rajtam gyakorolhatsz. XDDD
2022. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy, igen.
2022. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ne nevezd a nőket gyengébbik nemnek!!!
2022. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!