Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik szex partner kereső a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szex partner kereső a legjobb, szerintetek?

Figyelt kérdés
Azon belül, a csongrád megyei lányok hol regiznek szívesen? Kettő kérdés lett belőle, bocs. :)
2021. dec. 19. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Rosszlányok
2021. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
oldal tök mindegy, rajta lévő emberek határozzák meg oldalt, mind pocsék, tapasztalat N
2021. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy igaz amit a kettes ír, még férfi szemmel is.
2021. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Megint a Csongrád megyei. Múltkor még bdsm hirdetést tettél fel, gondolom leszedték.
2021. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#

Tévedés, nem hírdetek, nem én írtam. A válaszokat köszönöm, ment a like.

2021. dec. 19. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg borzasztó. Csak lehúzás az egész. Beregisztrálsz, kitöltöd amit kell. Normálisan írsz magadról. Leírod mit szeretnél, nem tele helyesírási hibával. Ráírsz jó pár esélyes nőre és semmi. Pedig az ember azt hinné, hogy a fizetős társkereső ér valamit...fenét. Ugyanolyan xar mint a leggagyibb. Pedig nem vagyok ronda 😂 Igaz Veszprém megyei vagyok, lehet az a baj nem pesti...
2021. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!