Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Neked taszító vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Neked taszító vagy bejön ha egy pasinak szőkés vörös haja van?

Figyelt kérdés
Fokent komoly kapcsolat esetén, vagy alkalmi, szex kapcsolatban is van jelentősége?
2021. dec. 18. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be
2021. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretek valakibe, akkor nem érdekel milyen színű a haja.

Alkalmi/szex kapcsolatban pedig ha vonzó számomra a férfi, felizgat, akkor is teljesen mindegy milyen a frizu

2021. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem, hogy taszít a szőke haj, a vörös mégjobban. Alapvetően egyébként nem is tetszik, olyan 'természetellenesnek' tűnik a szememben. Viszont volt már olyan férfi, akinek szőke vagy vörös haja volt és elkezdett vonzani:D mármint megismertem és onnantól külsőre is vonzott. Ezek szexkapcsolatok voltak, de párkapcsolatban se hiszem, hogy zavarna, ha olyan a férfi.

Nálam minden azon múlik, hogy ki milyen személyiség.

2021. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen bejön.
2021. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2021. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem taszító.A szőke hajszín bejön a vörös már nem annyira,de ha nagyon bejön a pasi akkor nem hajszín lesz a legfontosabb.
2021. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szőke hajszín bejön a vörös egyáltalán nem tetszik.
2021. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!