Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 51-2 éves férfi milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 51-2 éves férfi milyen lehet az ágyban? Mennyire áll fel nekik és milyen rendszerességgel élnek nemi életet?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy férfinak munkatársam, és izgat, hogy vajon milyen lenne vele szexelni. Foglalt a férfi, ezért így nem próbálkozok be nála.

Fizikai munkát végez részben, sofőr és árut pakol, szóval nincs eltunyulva, elhízva.

Szóval egy ilyen korú, nem tunya pasi milyen az ágyban?

32 vagyok :)


2021. dec. 18. 08:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Én voltam ennyi idős, fiatalos pasival. Hát nem állt már mindig neki rendesen, gyakran lekonyult szex közben és ügyes sem volt. Kiábrándító volt. De mindenki más, senki sem fogja tudni itt neked látatlanban megmondani, hogy akit te kinéztél magadnak, az milyen az ágyban.
2021. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

10!

9-es vagyok.

Bocsánat!

Elfelejtettem írni, hogy natúr testépítéssel foglalkozok, tehát csak az étrendemre figyelek oda.

Még ezeket az amerikai kamu porcvédő szarokat sem szedem, mivel mindent lehet pótólni az étrenddel ha odafigyelünk rá.

És hogy megéri e csinálni? Azt kell mondjam, igen!

54 centis bicepszem amúgy... :)


Ezek tudatában mit válaszolsz?

2021. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
A #11-es igazat ìr, ezèrt is tartok 29 èves szeretőt az 53 èves fèrjem mellett.
2021. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi, hogy leírtam a tapasztalataimat. Gondolom impotens, 50-esek pontoztak le. 11-es voltam, puszi
2021. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
#11, a hozzászólásodat talán azért jelölték nem hasznosnak, mert miközben -helyesen - leírod, hogy minden 50-es pasi más, azért mégis a negatív tapasztalatodról számolsz be, amely egyébként az átlaggal szemben áll (szerintem). Arról nem is beszélve, hogy a potenciát csak kölcsönhatásban lehet értékelni: egy vén banyával szemben mindenki impotens... :)
2021. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

@5: Elméletedben csak egy ici-pici hiba van, te kis jólmegmondó ember.:) Sajnos nem találtad el, fiatal vagyok és jobban nézek ki, mint te.;)

11-es

2021. dec. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
(A # jelet a jobb oldali ALT + X adja.) Gondolom, 15-öt akartál írni. Én a te korodról semmit sem írtam, még kevésbé arról, jó nő vagy-e. Nálam bizonyosan jobb, mert én férfi vagyok, és közelebb a hatvanhoz, mint az ötvenhez. Azt pedig fenntartom, hogy az egészséges ötvenesek többsége az ágyban jó.
2021. dec. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

11 és 13-as versenyzők!


Bírom az olyan nőket akik egy férfinél a korral kötik össze az impotenciát.

Az még véletlenül sem jut eszükbe, hogy esetleg 20,30 év együtt élés után csupán spontán rájuk untak a férjeik.

Elárulom nektek , hogy egy férfi vizuálisan izgul fel főképpen, és egy unalmas mindég ugyan úgy kinéző nő már nem izgalmas, esetleg ha már el is van hízva….

Én 46 évesen már nem nyúlok a feleségemhez, annak ellenére hogy megbeszéltük az okát az eltávolodásomnak, nem hajlandó változtatni.

Hát akkor részemről ennyi.

Viszont! Más izgalmas nőkre kemény vagyok mint a fagyott egér..

2021. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

18: Mint írtam, fiatal vagyok.:)

Tanulj meg olvasni!

2021. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Dzsoki ***** válasza:
Az a kérdés,hogy milyen egy 50+ férfi? Változó. Mint ahogy egy 30+ éves is lehet merevedési zavarral küszködő,meg egy idősebb is lehet potens. Nem teljesen a kérdéshez kapcsolódva,a testépítő,aki gyúr és akár legális szerektől is harminc éves korára,akár impotens lehet,de figyelemre méltó, vaskos karjai vannak. Aki meg figyel a táplálkozására,az egészséges lehet,de nem testépítő,ha egyetlen súlyzót sem emel fel.
2021. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!