Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti nők! Ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti nők! Ha nem tudódna ki sosem, leszopnàl egy helyes 15-16 éves srácot, tudván, hogy Te vagy neki az első?

Figyelt kérdés

Izgatna ahogy elèlvez? Akár fantázia szintjén csak.

Korotokat is írjàtok le kérlek.


2021. dec. 17. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

17-18 évest igen, de ennyire kisgyerekeket nem. Ha már majdnem felnőtt, akkor igen, simán megtenném ha van vonzalom. Mellesleg nem vagyok egy gyáva alak, én ha csinálok valamit, azt vállalom is. Nincs olyan, hogy 'ha nem tudódik ki'. Leszarom kirudódik-e vagy se, senkinek nincs köze ahhoz, hogy mit csinálok:)

25N

2021. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem! Kicsit sem izgat egy idegen kiskölyök farka.
2021. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Előző: mi mozgat meg szexuálisan ebben a dologban? :D
2021. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

#3: Gondolom nekem címezted. Nemrég kezdte piszkálni a fantáziám a fiatalbb korosztály, de csak 17-18 körüliek. Az se ban ha szűz, de mindenképl olyanok, akik tapasztalatlanabbak. Érdekes lehetne egy ilyen fiúval lenni és biztos ő is istencsászárnak hinné magát és menőzne a haveroknak, hogy egy nála idősebb csajt fűz. Van bennük valami izgalmas, talán hogy kis tejbetökök, de forr a vérük, tombolnak a hormonok. Na meg tuti nagyon igyekeznének megfelelni. De 15 évesekre sose nyomulnék.

#1

2021. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Dolgoztam olyan helyen, ahol találkoztam gimis srácokkal és sokat beszélgettem velük, és külsőre bejöttek. Szóval simán. Az külön izgatna ha tudnám, hogy első vagyok.


Lehet megkövezni :D

25/L

2021. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem. Mivel én már elvárok egy bizonyos szintet és minőséget, tudom mi a jó nekem. Egy fiatal kölyök leszopásában nekem nem sok örömöm lenne. Passzolom másnak a lehetőséget.
2021. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Jolvan azért látom a gyengébbik nem sem szűkölködik ferde hajlamból. :D
2021. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
#7: kapom is a shaminget miatta:)
2021. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Őszinten kérdem, ebben mi a jó? Eldurran a tag fél perc alatt vagymi. Nagy cucc. Azt se tudja egy nőn hova kell nyúlni. Csak random pedig nem fogok senkit leszopni.
2021. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem, engem a 15 évesek nem izgatnak, még tejszagú mindegyik.
2021. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!