Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Síkosító használata- férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosító használata- férfiak véleménye?

Figyelt kérdés
50 feletti nő vagyok, házasságban, de jó ideje szex nélkül. Idén kerestem magamnak szeretőt, több próbálkozás után úgy tűnik, megvan a partner. Eszméletlenül vágyom rá, kívánom, jó vele, ennek ellenére- alapvetően már a korom miatt – előfordul, hogy az 1 -2. orgazmusom után már be kell vetni a síkosítót; igen eredményesen, mert utána összejön a ’sokadik’ is. Én ezt cikinek találtam és érintőlegesen cseppet mentegetőztem miatta, de közölte: ő szereti, izgatja, szeret vele játszani és nagyon jó érzés, miközben beken vele és aztán belém merül. Férfiak, valóban létezik ilyen vagy fogjam fel kezdeti ’udvariasságként’? Nem mintha tudnék bármit tenni az ügy érdekében, ez már hormonszint kérdése az én koromban…☹

2021. dec. 17. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem gyorsabban tudok lökni, és jó bekenni a nőt vele majd a nő keni be a farkamat vele
2021. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, ha így minden működik ;)
2021. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a picit száraz se rossz, legalább többet érzek.
2021. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező!

Úgy érzem nem ezzel a válaszommal kell neveznem a népszerűségi versenyre. De elmondom az őszintét. Nekem a nedves punci rendkívüli módon izgató. Nálad nincs gond, mert első 1-2 orgazmusig szorgosan termel a nyálka gyár. Nincs okod rá, hogy panaszkodj ;-)


Aztán hogy a pasit tényleg izgatja-e ha a síkosítóval szórakozik, azt én nem tudom. Egy biztos: rám semmilyen pozitív hatása nem lenne a síkosítózásnak. De volt exem, aki nem nedvesedett (hála a fogamzásgátlónak), ott síkosítót kellett használni. Az orgazmuskészségével nem volt különösebben gond, de engem zavart a síkosítózás, picit kiábrándító volt hogy nincs meg az a reakció a testétől.


Szerintem nem udvariaskodás, amit a párod mondott. Vagy hazugság volt, vagy tény.

2021. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény: ha kell hát kell, lényegtelen, az fontosabb hogy csússzon, ne legyen kellemetlen és hatalmasakat lehessen együtt élvezni. Ez utóbbi megvan szóval no para :) (ettől még nem szép dolog hogy félrelépsz, de ez van)
2021. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút hihető amit mond.

Nekem sem lenne egyáltalán negatívum! Nekem inkább csak semleges, semmi gáz vagy ciki nincs ebben!

Nekem is egy 50-es nő a szeretőm illetve én neki, 1-2 orgazmusa szokott lenni, nekem is egy max kettő, tehát mi nem is tudjuk h kellene vagy sem, de mondom teljesen természetes nem élném meg problémaként.


29F

2021. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Aki lepontozott, az légyszi írja már meg miért tette. Azt hittem egy tök barátságos hozzászólást írtam, elfogultságtól mentesen, őszintén. Nem fogok bosszú-lepontozni, nyugi.
2021. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: nem én voltam, nekem tetszett a válaszod! 🙂
2021. dec. 17. 13:49
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, kösz a véleményeket mindenkinek. Tegnap volt a 3. randi, azóta folyamatosan jönnek az üzik, szóval úgy tűnik: OK volt a randi is, a szex is és a síkosító is.:)


Szép napot nektek!

2021. dec. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!