Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan más heteroszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan más heteroszexuális srác aki a sok visszautasítástól és szexmegvonástól már nem érzi magát férfinak?

Figyelt kérdés
Mármint tudatilag igen de valahogy mégse. Mintha csak létezne mint egy gép. (Nem pszichopataszerű állapotra gondolok hanem amikor már annyira belefáradtál az egészbe, hogy eleged van a heteró szexulaitásból.)

2021. dec. 16. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A #9-esnek nagyon igaza van. Sajna ilyen hozzáállást egyre kevesebbszer látni manapság. Könnyebb tiktokon vagy instán picsogni, hogy elhagyott a nő. Ahelyett, hogy összeszedné a maradék büszkeségét aztán menne tovább. Szégyen. Sose könyörögj a nőknek. Soha. Még akkor se ha erre gerjednek.
2021. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23 éves heteroszexuális férfi vagyok. Még sohasem csókolóztam. Még sohasem volt barátnőm és még szűz vagyok. A sok visszautasítástól és szexmegvonástól már nem érzem magam férfinak.
2021. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

9 tud valamit:D

N

2021. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Gimiben kiélni... bro' 19 éves koromban "veszítettem" el szóval én sem gimiben éltem ki. S igen bennem is volt olyan értet amit leírsz, tényleg marhára tudja rombolni az ember önértékelését, önbecsülését a visszautasítás. Viszont nem picsogtam, hanem azé' is mentem előre - kb. úgy mint a #9-es írja, lesz.rtam ha 500-ból 499 csaj lepattintott ugyanolyan tökösen odamentek az 500. csajhoz is, s láss csodát "sikerült".
2021. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!