Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi az ideális magasság, ami szexi a fiúknál? 2 cm-es intervalumban.

Figyelt kérdés
Most a többi tényezőt zárjuk ki.
2021. dec. 16. 11:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
20-as. Az ízlés az kizárólagos? Nagyon sok külső összetevő van egy nőnél, ami miatt vonzalom alakulhat ki, ami kizárólagos dolog lehet pl. ha nem él egészségesen, buta, nem érdekli semmi. Ezek viszont nem ízlés kérdései
2021. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
És nem külső tulajdonságok, annak ellenére, hogy kihatnak a külsőre (pl. elhanyagoltság)
2021. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#21: igen, nagyjából az. Ha egy pasinak a vékony csajok jönnek be, sosem fog összejönni egy ducival. Ahogy vannak akik meg a husisokra buknak, nekik meg nem pálya egy sovány.

Ahogy vannak nők, akinek a nagydarab pasik jönnek be, ők nem fognak vonzódni a cingárokhoz és fordítva. Ilyen a magasság is.

Nyilván, léteznek kompromisszumok, de nem szélsőséges mértékben.

Ha mondjuk valakinek a kék szem a vonzó, simán összejöhet egy barna szeművel is, ha minden más stimmel. De bizony, az ízlés alapvetően számít. És ezért senkit nem lehet megróni.

2021. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Na igen. Szerencsére az életben működnek a kompromisszumok vagy nem is tudom mik. Nekem még sose volt olyan barátnőm, aki megfelelne az ideálomnak. Teljesen más dolgok miatt lettem szerelmes.
2021. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
külső ideálnak, úgy értem
2021. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
190 körül. De 170 feletti férfi már oké kapcsolatra is.
2021. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Büszke vagyok a húgomra, hogy nem felületes és őt nem érdeklik ilyen külsőségek, hanem magasságtól teljesen függetlenül ismerkedik.


(Látszik, hogy az én tesóm és jó neveltetést kapott a báttyától! ♥️♥️♥️ )

2021. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
175 vagyok férfi. Volt rá példa, hogy a magasságom döntött az elején. Sajnos ez van, megtanultam vele együtt élni. Így a nők bizonyos részének nem jövök be. De azt kell, hogy mondjam nem is baj. Láttam én magas anyukát(190cm) magasabb apukával(205cm) és a gyerekük még magasabb volt. Brutális volt. Szegény gyere. Hol lesz a vége? 3 méter?
2021. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
29%

Vicces hogy a 150-160 centis gnomok írkálják hogy 180 alatt nincs férfi, közben meg 170-175 centis csajok simán összejönnek 180 alattival is :)

Pont az ilyen 150-160 centis kis csajok rusnyulnak be többnyire 25 után.

2022. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!