Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felhozhatja a régi érzelmeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozhatja a régi érzelmeket ha most lefekszünk?

Figyelt kérdés

Van egy csávó aki régen szerelmes volt belém de nem történt köztünk semmi. Most fogunk majd találkozni már nem szerelmes belém de megdugni megdugna és én is benne lennék.

Van valakinek tapasztalat hogy hasonló szitu hogy végződött?


2021. dec. 12. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem az olyan kérdéseket, amikről süt, hogy lány írta, nem pedig egy unatkozó kukimarkolászó.

Szeretnéd, ha feljönnének a régi érzelmek?

2021. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs más van mi van? Szeretnéd hogy megrángasson kicsit ez a rosszfiú?
2021. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szitu, csávó édes istenem értelmi szint...
2021. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem

új érzelmek kialakulhatnak, de a régi, elhalt nem jön vissza

2021. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kétszer ugyanabba a folyoba lépni! (Erre is nagyon igaz. Ha dugtok most egyet, egészségetekre, de valami nagyon más lesz.)
2021. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fellobbanna a dolig, mert már rég lezárta. Szóval nem kell félned, szerintem szinte biztos hogy tényleg csak dugás lesz, nem fog belédbabarodni:)
2021. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!