Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleslight maszturbátor ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleslight maszturbátor , többi lent!?

Figyelt kérdés

Tegnap vásásroltam egy Pink Lady nevezetű Fleslight Maszturbátort , ajánlottak a boltban mellé egy bizonyos ‘’Eros Pur for Silicone Toys’’ sikosítót , de ahogy hazaértem , utánanéztem és elvileg csak vízbázisú sikosító ajánlott…

Kérdésem az lenne , hogy gáz lenne ha ezzel használnám , vagy pihentessem a dolgot és vásároljak vízbázisú sikosítót?

+1 kérdés , ugye kicsomagolás után volt a maszturbátor közepén egy rúd , használat után vissza kell bele rakni , vagy az mehet a kukába?



2021. dec. 12. 19:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a sikosító lenne az!

2021. dec. 12. 19:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Használd vele
2021. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert szoktak vizbazisut ajanlani mert bizonyos anyagot, bizonyos sikosito kikezdhet, oldhat.


De ha ez nem is vizbazisu, a neve kifejezetten arra utal h szilikon alapu jatekszerhez alkalmas.

Olvasd el azert a leirasokat.

2021. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2021. dec. 12. 19:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Keresgéltem , de sehol nem irják a fleslightet.. szerintem se lehet rossz , remelem nem akartak vele atbaszni:)
2021. dec. 12. 19:18
 6/14 A kérdező kommentje:
A rudat visszategyem használat után? Arra sajna nem kaptam választ
2021. dec. 12. 19:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell
2021. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A biztonság kedvéért holnal beruházok egy víz bázisú sikosítóra , mára marad ez :)
2021. dec. 12. 19:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak vizeset! :D
2021. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Holnaptól az lesz , engem igazabol az erdekelt hogy van -e valakinek ezzel a sikositoval tapasztalata
2021. dec. 12. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!