Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne szerintetek erre,ránk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne szerintetek erre,ránk igény a webkamerás téren?

Figyelt kérdés

A fiatal házasok vagyunk a férjemmel és szeretnénk kipróbálni magunkat ebben,de inkább csak orál lenne a részemről neki(cumi),szex nélkül:)

Vörös hajú,vastag szájú,sokak szerint túl ártatlan fejű lány vagyok(nem tudom miért:D)a férjemnek pedig úgy gondolom így a magyar átlaghoz képest elég nagyméretű a pénisze:)Így érdekelne hogy szerintetek ezek pozitív külső tulajdonságok lennének azoknak akik esetleg néznének minket?:)


2021. dec. 11. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
csak szopás szerintem elég kevés, de lehet van aki nézné
2021. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még két pasit bevennétek, úgy már érdekelne. De nem csak szopás, minden legyen és arcra, testre élvezés is.
2021. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem érdekelne. Milyen oldalon csinálnátok?
2021. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem sokan vannak a chaturbaten akik javarészt csak szopást csinálnak. Van rá igény, feltéve ha amolyan bevállalós, látványos módon megy... mélytorok mindenképpen kell, meg egyéb látványosabb, durvulósabb előadás.
2021. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jó csaj vagy és visztek bele valami különlegeset, akkor lehet rá kereslet.
2021. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Millió meg egy ilyen van, valamivel ki kell tűnni.
2021. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináljátok, mindenre van igény. Szó szerint bármire. És egyébként sokan vannak akik csak szopast töltenek fel.
2021. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Tele van a net webkamera előtt malackodó párocskákkal.

Ez amit nyújtani tudtok meglehetősen szerény az átlaghoz képest.

2021. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Regisztráltok, kipróbáljátok, elválik. Rengeteg pár is van a fizetős webcam oldalakon, s azt látod van amelyiknél rengeteg néző van, másnál meg szinte senki. Elég sok mindentől függ a siker ami látszólag érthetetlen, de megtudni csak akkor fogjátok ha próbát tesztek. Ezt előre senki sem fogja tudni sajna megmondani.

Mindazonáltal... ha már mutogatjátok magatokat, vállaljátok az arcotokat akkor miért álltok meg csak a sz.pásnál???

2021. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami nagyon látványos szopási technikád, vagy rettenetesen bírod a mélytorkos szopatást, akár órákon keresztül, emellett nagyon jól néztek ki, akkor simán meg is tudnátok jól élni ebből. Chaturbate-en, onlyfans-on is van nemkevés "top rated" pár, akiknél szinte kizárólag szopás/szopatás megy
2021. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!