Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok, meglepő ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, meglepő ha valakinek tetszik a pocakotok?

Figyelt kérdés
Nekem több féle alkat is tetszik, de nem tudom, hogy a teltebb lányoknak ha szeretem a pocakját vagy más telt részeiket hogy visznyulnak.

2021. dec. 8. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Meglepő, majdnem hihetetlen. Nekem nagy hasam van, amit a párom szokott markolászni harapdálni, engem teljesen kizökkent. Inkább fura az ilyen, mint izgató, hiszen ez nem egy szexi testrész.
2021. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Minden testrész lehet szexi vslakinek, hidd el xD
2021. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Én kimondottan szeretem!

Persze, nekem/nekünk fétis része ez

2022. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem meglepő, mert mindenkinek megvan a maga ideálja, én is szeretem a husis pasikat. Viszont sajnos a saját önbizalmam attól még elég hiányos. Néhányszor együtt voltam egy pasival, aki szex előtt mindig végigsimított, végig puszilta a hasamat is (120 kiló vagyok)... de most, hogy belegondolok, mégiscsak meglepő volt, viszont nagyon-nagyon jól esett és ettől tényleg úgy éreztem, hogy tetszem neki. Szóval hajrá, szerintem minden nő értékeli, ha kimutatod, hogy tetszik, akármelyik testrészéről van szó.
2022. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!