Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodom az orális kielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom az orális kielégítéstől, sose lesz barátom?

Figyelt kérdés

Kézzel még oké, de de szájjal ...

Én inkább romantikus alkat vagyok és a hagyományos szeretkezés híve vagyok.

Nem bírom az ilyen perverz dolgokat.

De gondolom a pasiknak szükségük van rá ...


2021. dec. 7. 05:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Perverz, persze, jó hogy nem perverz már az is, ha a pasid lámpánál akarja, nem sötétben a takaró alatt.
2021. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
nem muszáj, én se szeretem ha egy csaj csinálja, akkor inkább ne, de a kis nuncijába nyomkodja, mert nem elég 1-2 szex, imponálni akarok :)
2021. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Hát Kérdező, sok debil, kötekedő válasz jött, itt tart a közvélemény.


Ha nem.szereted, nem kell megfelelnek ennek. Senki sem várhatja el tőled, hogy orálozz, vagy neked csinálják orálban, ha az neked nem tetszik. Ezt egy értelmes emberrel meg lehet beszélni és megtaláljátok a közös nevezőt, hajrázom neked.🙂 Ha a partnerem nem akarna semmilyen orális játékot, akkor tudomásul venném, és úgy oldanám meg vele az együttlétet. Legalább még többet csókolhatom, azt is nagyon szeretem.

2021. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Még nem volt barátod, nem tudod milyen az. A "hagyományos" szeretkezés, azaz ahogy nagyszüleid csinálták hamar rutinná válik. Milliónyi módja van, hogyan lehet feldobni, csavart vinni bele. Az orálozás ezeknek egy nagy kategóriája (azon belül is kismillió dolgot csinálhatsz).

Majd amikor aktív szexuális életed lesz és elkezd érdekelni a téma, te is ki akarod ezeket próbálni.

2021. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Volt ilyen barátnőm, és a szex csodálatos volt vele orál nélkül is! Ismerj meg! Beszélgessünk!
2021. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban egymás kölcsönös komfortossága a fontos, biztosan lesz így is barátod-
2021. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

#7

Itt az undorodás röhejességének érzékeltetése volt a lényeg de nagyon vicces vagy köszönjük

2021. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!