Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan történhetnek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhetnek ilyen félremondásai, ha elvileg csak rólam álmodozik?

Figyelt kérdés
A barátommal elég gyakran vannak beszélgetéseink arról, hogy mit csinálnánk egymással (nyilván kezeket sem távoltartva) és tegnap írásban fenék helyett egy olyan testrészt írt, ami embereknek nincs, de némely kitalált fajnak igen (tail). Korábban is fordult már elő hasonló, akkor valamiért a nyelve helyett jött az, hogy tail. Nyilvánvalóan bejön neki ez a témakör, volt, hogy vonzósági sorrendet csinált játékbeli fajokból és ez volt a legelső helyen, meg úgy alapvetően sokszor teszi egyértelművé, hogy vonzónak találja őket. Rengeteg ilyen tematikájú roleplay-jel van képben, de én azt hittem, hogy ez a múltból jön. Ő még szűz, én nem, de nyilvánvalóan eddigi élete során kialakult egy ízlése, nem is ezzel van a gond. Ugyanakkor tulajdonképpen az ő ötlete volt, hogy csak egymásra gondoljunk ilyen téren. Mégis, ezekkel a félremondásokkal úgy érződik, mintha még amikor együtt fantáziálunk sem egészen én vagyok gondolatai alanya. Csak túlgondolom? Tényleg nem hisztizni akarok ezen, főleg ha valójában csak véletlen mondta félre (na de hogyan??), de az azért eléggé csalódás lenne, ha ő hoz fel valamit, aztán pont ő sz*rik bele.

2021. dec. 6. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

lehet gyakrabban veri a rajzolt karakterekre, vagy animált karakterekre, mint rád

megesik ez van, majd ha megdugott talán jobban fog rád vágyni, bár ki tudja, lehet az álmodozása fontosabb, mint a hús vér csaj

2021. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kizárt hogy csak rólad álmodozna.


Ha zavar akkor tedd szóvá, hogy nincs is "tail"ed.

2021. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ébredj fel Csipkerózsika!

Te maximum alibi nő lehetsz majd ennek a lénynek.

2021. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3, hogy érted, hogy alibi nő? :D

És azért több tiszteletet, kérlek ("lénynek"), nem tett semmi rosszat, én sem mondtam rá semmi becsmérlőt, csak kíváncsi voltam.

2021. dec. 6. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezd meg nem-e izgul állatokra. Elég gyermeteg lélek lehet, ha ilyen rajzokra veri.

Komolyra fordítva, ha az ilyen szerepjátékokra izgul, és téged nem zavar, lehet kapni mindenféle állatmaskarát amin van farok. Popsiba való plug-ot is lehet kapni amin farok van. Döntsd el, hogy téged zavar-e vagy nem, ha nem zavar és szívesen belemész ilyesmibe, akkor tuti örülni fog neki.

2021. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Meg lett beszélve és mint kiderült, az ő anyanyelvében a tail nagyon hasonlít a csípő szóra. A Google fordító szerint is. Szóval azt hiszem, csak túlgondoltam ezt a "nem rám gondol a beszélgetés közben" dolgot. Nem tudom, mennyire kell elhinnem, de bizalmat szavazok neki.

Köszönöm a válaszokat! :D

2021. dec. 6. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:
farok szó angolul, nem a faszra érti hanem állatok farkára? olyan csajról is hallotam aki rajzfilmben spongya bobra izgul fel , mega faszorrú polip barátjára :D amúgy hány évesek vagytok? ez most az amikor két szűz írogat egymásnak a szexről? akkor kb olyan mintha két vak beszélget a színekről? :D
2021. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, mire értiii :D De arra van másik szó

De mint kiderült, csak nyelvi probléma volt :D (ami számomra hihető mert más szavakkal is járt már így, csak eddig nem ilyen hülye módon)

19 vagyunk, én nem szűz, szóval nem olyan :D Neki is van fogalma a dolgokról, szóval ezen nem aggódunk :D

2021. dec. 7. 07:49
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ő még szűz, én nem"

"19 vagyunk, én nem szűz, szóval nem olyan :D Neki is van fogalma a dolgokról, szóval ezen nem aggódunk :D"


???????

2021. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"az ő anyanyelvében a tail nagyon hasonlít a csípő szóra"

Mi az anyanyelve? Angolul találtam, a farok(állati) mellett a far, segg, fenék, pina punci jelentése van még, ami szexuális töltetü.

2021. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!