Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,hogyan,mikor és milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,hogyan,mikor és milyen körülmények között történt meg az első magömlésetek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Horgászat közben kivertem
2021. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Gondolom, jól szórakoztál.

2021. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kapás
2021. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
9-10 évesen lehetett. Rendszeres merevedésem volt már, és rájöttem már jóval előtte, hogy nagyon jólesik húzogatni ilyenkor (teljesen magamtól jöttem rá, nem mutatta meg előtte senki). És egyszer olyan sokáig csináltam, hogy eldurrantam. Egyszerre volt nagyon jó érzés, meg ijesztő is, mert fogalmam sem volt, mi a franc történik. Utána nem is mertem végigcsinálni megint, mert nem tudtam, hogy jó e. Aztán az unokatesóm világított fel, hogy ha kitartóan csinálom, a végén jó érzés lesz, és folyni fog a cucc, meg is mutatta. Utána csináltam egyre gyakrabban.
2021. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12 évesen apám elcsent szexújságát nézegetve gyűrkölésztem a brokit mert jól esett, s láss csodát meglett a "végtermék" 😂
2021. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éjjeli magömlésem volt,kb 12-13 évesen.
2021. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb 9 évesen tesi órán kötelmaszas közben jött egy nagyon jó érzés amit nem tudtam hogy mi az. De csak az érzés volt meg, cucc nem jött. Majd mindig ezt az érzést kerestem. Fára másztam a kertben, olyan mozdulattal mintha kötelet masznek. Majd egy idő után jött cucc is. Akkor megilyedtem először, de ettől függetlenül kerestem az érzést. Magy egyre sűrűbben jött cucc is. Akkor kérdeztem meg unokatesóm aki 4 évvel idősebb, hogy ez normális e.
2021. dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!