Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan vannak akik nem járnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akik nem járnak bulizni, meg nagyon társaságba sem?

Figyelt kérdés

Én pl életemben csak párszor voltam szórakozni. Nem nagyon igénylem, de eléggé magányosnak érzem magam emiatt. Pl minden Szilveszterkor is eddig itthon voltam.


Volt olyan lány akinek ez volt velem a baja hogy nagyon otthonülős vagyok. Átlagban mikor hagyják abba a lányok a bulizást?

24F


2021. dec. 5. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nemszeretem a bulikat, nehéznis igy ismerkedni, kevés ilyen lány van

21f

2021. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Mégis mit vársz? Miért is akarna bármelyik lány egy magának való, otthon ülő unalmas alakot? A nők élni akarnak, szórakozni, élvezni az életet a pasival, nem otthon ülni.
2021. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se szoktam bulikba járni. Ismerőseim majdnem minden hétvégén járnak valahova. De nekem így is nagyon jó. Nem kell se azt elítélni, aki szeret szórakozni és azt sem kell, aki inkább az otthonülős típus. Plusz gyakran látom, hogy aki korábban mindig eljárt valahova, az utána megunja. Aki pedig nem járt tiniként, az majd később jön bele.

18 L

2021. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én sem járok bulizni, de attól m3g nem vagyok unalmas alak, sok más dolog is létezik a bulin kívül is.
2021. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én már évek óta nem járok, mert nem ad semmi pluszt.


A barátaim egyébként is 120 km-re laknak, vagy messzebb, idegenekkel meg a fene se bulizik.


27/N

2021. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy csaXólok, hogy a bulizáson kívül is létezik élet.

Én elég antiszociális vagyok, de így is mozgalmas az életem. Imádok túrázni, a természetben sportolni, felfedezni a világot.

Ismerkedni pedig bárhol lehet, nem csak egy alkoholmámorban úszó társaságban.

2021. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én se járok bulizni (bár én mentem párazor még 18 éves koromban). Viszont ha mennék, én akkor se ismerkednék szórakozóhelyen. Semmi értelme.

Sosem volt sok barátom, csak 2-3 közeli. Ők az utóbbi években külföldre mentek, így egyedül maradtam. Mostmár nehezebb mély barátságokat kialakítani a gimi/egyetem után. 1-2 haver maradt meg, akikkel néha találkozom. Emiatt baráti társasággal is keveset járok el bárhova is. Tehát új embereket se nagyon ismerek meg. Edzőterembe ugyan járok, de mindig késő este, hogy elkerüljem a tömeget:D szóval együtt tudok érezni veled:D karácsony, szilveszter általában egyedül telik otthon. Nézek valami jó filmet, iszok 1-2 pohár bort, bekuckózok az ágyba:D hát ez van. Várom, hogy a nagy Ő beteleportáljon a nappaliba haha

N

2021. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne abbahagyni a bulizást miattad? Olyan lányt keress aki nem jár buliba inkább otthon ülő típus, ne akarj megváltoztatni mást.
2021. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi se járunk bulizni.Mindketten olyan munkakőrben dolgozunk ahol rengeteg ember,zaj van.

Semmi kedvünk még a szabadidőket is valami zajos rumliba eltölteni.


Ez nem azt jelenti,hogy otthon malmozunk.

Van sok más elfoglaltság.

Pld

Sport

Kirandulás

Horgászat

Vidámpark

Hajókázás

Bicklizes

Ezeket lehet mind csinálni kettesben is es baráti tarsasagokkal,más párokkal is.

Nem mindenki kedveli a ricsajozást,ivást,vagy táncot.

2021. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!