Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú távon mi a tapasztalat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt én 28 ő 24 éves 7 hónapja vagyunk együtt.


A kapcsolat elején viszonylag gyakran szexeltünk, az előző kapcsolataimban szinte minden nap akár többször is de most a mostanival az elején is csak max 2 2x 3x de 7 hónap után heti 1 vagy 2 hetente egy és rajtam nagyon rajtam van a párom meg ilyen beállitottságú hogy nincs sokszor rajta és ez engem zavar olykor.


Hosszú távon ez fog javulni vagy tapasztalt már valaki ilyet ? Szoktunk beszélni erről és szeretem pont ezért rossz hogy ez nincs. Sokszor alig él mert 3 műszakol. De hosszú távon ezzel így mi lesz ?


2021. dec. 5. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fog javulni, sőt el is fog hagyni. Minél jobban megismer és látja milyen buta vagy, annál jobban elmegy a kedve tőled...
2021. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a butaság? Én nekem ez hiányzik ha bennem van ez az érzés hogy szeretnék együtt lenni a párommal többször ebben hol a butaság?
2021. dec. 5. 10:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki
2021. dec. 5. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Kifejtés: végigolvastam a kiírásod, és a fogalmazásmódból meg a helyesírásodból látható egy "kép" rólad, az általános intelligenciádról (helyes és érthető kommunikációra való igény és képesség). Ez alapján az a benyomásom, hogy szellemi képességek tekintetében erős kihívásokkal küszködhetsz.
2021. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebből még mindig nem érthető számomra az hogy ez miért butaság, hogy van egy adott kapcsolat ahol ez a probléma amit én kicsit hiányosnak élek meg és ha ezt szóvá teszem hogy más milyen megoldásokat vagy tapasztalatot osztana meg velem ezzel kapcsolatban ezért buta lennék
2021. dec. 5. 11:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint nem értem miért tartod ezt buta dolognak hogy az egyik fél rendszeresebb nemi életre vágxik úgy hogy tesz is érte de a másik félnek ez nem létfontosságú.
2021. dec. 5. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze szexuálisan. Te vagy a férfi gondolom, és neked kevés a szex?
2021. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, bár elég nyersen fogalmazott.

Amit pedig konkrétan neked tudok ajánlani, hogy jobb legyen a helyzet: dolgozz te többet, keress többet és akkor nem kell szerencsétlen párodnak halálra dolgoznia magát:) sokkal kipihentebb lesz, több energiája lesz, jobb közérzete, ezáltal több kedve lesz a szexhez is.

Ne haragudj, de ha a csajod éjjel jön haza melóból, miközben te 8 órát ültél az irodában és du 5re már a kanapén fetrengsz, akkor te csak ne nyafogj hogy viszked a tököd.

Remélem azért hamar rájön, hogy leváltson egy normálisabb egyedre.

2021. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na most azt azért nem írtam hozzá hogy a párom exe akivel 5 évig volt vele az utolsó 2-3 évben már csak megerőszakolásnak vette a szexet ahol minden alkalommal csak sírt meg fájt stb...tehát ő a szexre nem úgy gondol hogy egy jó dolog lehet azért dolgozom rajta hogy meglássa ezt az oldalt is hogy lehet jó is.


Eleget keresek szereti amit csinál válthatna az ő döntése a jelenlegi munkahely. Én ehhez sose lennék fáradt ha 24 óráznék se :D

2021. dec. 5. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele ha még dugni sem tudtok?!
2021. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!